Lama та Kishe зацінили кліп групи “Zоряна” на каналі М1

Нещодавно , фіналіст проекту «Свіжа кров», група «Zоряна» презентувала в ефірі каналу М1 свій перший кліп на пісню «Включаю PLAY». Під час прямого ефіру в «Чіпсах, чіксах, лавандос» кліп цієї команди оцінювали зіркові експерти та друзі команди. Співачка Lama, яка ще під час конкурсу «Свіжа кров» (член журі) досить прихильно ставилася до групи, навіть не сумнівалася в якісному результаті цієї відеороботи, а співак Kishe, згадавши, що колись разом із Zоряною пробував свої сили на відборі «Євро бачення», побажав і надалі створювати такий класний відеопродукт. А от ще одні фіналісти проекту «Свіжа кров» група «FunkU» не дали схвальних відгуків кліпу групи «Zоряна». Та як сказала сама дівчина, що всім подобатись не будеш, головне щоб люди дивлячись цей кліп, посміхнулись , в них піднявся настрій та хотілось кудись піти повідриватись, потусуватись.

Крім того, Zоряна встигла в ефірі презентувати частинку нової пісні «Нам буде круто», розповісти, що любить носити чоловічі речі та вже готує наступну відеороботу.

Поза кадром, найбільше всіх цікавило, чи Zоряна має київського продюсера і з ким вона зустрічається. На що дівчина , так хитро посміхнулася і сказала, що співпраця ведеться, але з ким і за яких умов, не розповіла, а щодо коханого хлопця, то це питання постійно обговорюється ЗМІ, при чому кандидати, один краще другого, і Віктор Скуратівський, і модельєр Назар Хіцяк і гітарист групи «Zоряна», але хто саме з них , чи хтось інший, Zоряна не признається. Хоча ходять чутки, що її хлопець насправді не має ніякого відношення до шоу-бізнесу.

Вже найближчим часом Zоряна випустить в світ ремікс на пісню «Включаю PLAY» та виступить з концертами в таким містах як:

1 жовтня – Яремче, Будинок культури, 19:00
2 жовтня – Тульчин, День міста, 22:00    
3 жовтня – Жовква, День міста , 22:00 
7 жовтня – Київ, клуб “Арена”, 20:00        
 

Не пропусти!! 

www.MusicLviv.org.ua