LAURA MARTI з концертом у Львові

LAURA MARTI з концертом у Львові

LAURA MARTI нарешті дасть у Львові свій великий сольний концерт!

19 серпня о 20:00 у новому концертному залі ENNIO EVENT SQUARE!

Ти вже там і кайфуєш від музики зробивши лише один клік.

LAURA MARTI – джаз, етно, рок та поп співачка, композитор, автор текстів, українка з вірменським корінням та бразильським серцем, одна з найтемпераментніших співачок України, володарка оксамитового голосу, «Співачка року» за версією ELLE Style Awards, номінантка на звання «Проект Року», учасниця «Голосу країни — 11», українська джазова співачка, яка має найбільшу кількість колоборацій з відомими закордонними джазовими музикантами і найбільшу кількість авторських альбомів везе до Львова свої найкращі пісні з попередніх альбомів і звичайно нові музичні сюрпризи.

LAURA MARTI випустила п’ять авторських студійних альбомів, ще два – як запрошена гостя, має безліч синглів.
Окрім власних джазових та поп проектів, Лаура входить до складу Nataliya Lebedeva Trio та “Jazz in Kiev Band” Олексія Когана.
Учасниця міжнародних фестивалів: Leopolis Jazz Fest ( Alfa Jazz Fest), Jazz nad Odrą, Lotos Jazz Fest, Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz Bez та інші.
Співпраці з закордонними музикантами: Bobby Mcferrin, Lars Danielsson, Magnus Öström, Michiel Borstlap, Hans Peter Salentin, Misha Tsiganov, Vadim Neselovskyi, Tamara Lukasheva.

За LAURA MARTI завжди цікаво спостерігати, тому що це харизматичний музикант, який ніколи не стоїть на місці і постійно експериментує в різних жанрах. Лаура – це і є музика в чистому вигляді.

Живі виступи LAURA MARTI – це завжди безмежна шкала емоцій, потужна енергія, натхнення, любов, 100% якісна зі смаком Українська авторська музика.

Квитки: https://soldout.ua та на https://ennio.com.ua.

LAURA MARTI з концертом у Львові