Людмила Ясінська підкорює «китайські серця» та вчиться грати у гольф

Людмила Ясінська неспинно підкорює польську сцену. Нещодавно співачка повернулася з Вроцлава, де виступала на відкритті… Чемпіонату світу зі стрільби!

Як зізнається виконавиця, хоч чемпіонат й зі стрільби, та постріляти їй вдалося хіба на словах у піснях: «Ти-ти-ти-ти-ти-ти-кі-л-л-л-л-лер…» – ось так приблизно. Виступ української співачки на польській землі сміливо можна назвати «виходом у світ», адже серед глядачів на вроцлавській площі Ринок, яка, до речі дуже схожа на львівську тільки масштабніша, були учасники чемпіонату з 27 країн світу!

– Під час виступу до сцени почали по черзі підходити люди фотографуватися, – ділиться враженнями Людмила Ясінська. – І першими були… китайці! Саме вони найбільше зацінили «Українські Попурі» і «Шури-мури». А коли балет почав обливатись водою, як вони це зазвичай роблять на концертах, китайці не тямилися від побаченого щастя…. Постріляти впродовж змагань так і не вдалося, проте встигли погуляти Вроцлавом, відчути його атмосферу, а на завершення прогулянки – приємний сюрприз – знайомство з президентом міста.
Взагалі я дуже люблю стріляти і в мене це досить непогано виходить. Стріляла з пістолетів і автомата Калашнікова, але люблю коли це все на природі… Не кажу, про полювання, бо не могла б вбити якесь живе створіння. Але дуже люблю щось екстимальне та випробовувальне: болото, зброю, витривалість, гори…
І наступне випробування на зіркову білявку чекає вже 29 вересня у київському гольф-клубі, де відбудеться зірковий чемпіонат “Фінал Media Golf Cup – «Зірковий Гольфстрім». Учасниками турніру будуть українські знаменитості серед яких продюсер Юрій Нікітін, дівоча «А.Р.М.І.Я», команда «Нового» каналу, постійним членом клубу є Андрій Шевченко… З останнім Людмилі навіть довелося грати на сусідніх доріжках, а це не аби-яка нагода підглянути, як грають майстри! До речі, аби взяти участь у турнірі співачка відвідувала київську школу гольфу. А чи старанною ученицею виявилася Людмила – побачимо уже 29 вересня… До речі після турніру на співачку чекає ще й екзамен на «зелену картку», яка дає можливість грати на полях для гольфу у будь-якій країні світу…


www.MusicLviv.org.ua