Людмила Ясінська відвідує «Школу наречених» та готується до привітань з «Новим шоком!»

Співачка Людмила Ясінська старанно готується до зустрічі Нового 2011 року. Працює над новою шоу-програмою з балетом «0,7» та готує новорічний «сюрприз» для своїх прихильників – нову пісню з цікавим «стьобним» змістом, на слова Вови зі Львова та музику Генадія Крупніка «З новим шоком!». За словами співачки, пісня ще у роботі, але чекати залишилось не довго. А тим часом Ясінська «шокує» публіку весільними плітками…

Не так давно дівчина приміряла весільні сукні, але згодом з’ясувалося, що це була лише фотосесія для чергового глянцю. Та новий привід для пліток з’явився, коли Ясінську помітили на весільній виставці Grand wedding day, де волею долі вона  виграла у лотереї сертифікат на першу весільну ніч в готелі Citadel inn і книжку-інструкцію про те, як підготуватись до неї…  А днями зіркову білявку бачили, до того ж не саму, у лавах учнів «Школи наречених», яку відкрила у клубі «Пікассо» команда журналу «Весільні сезони»…

І вже здавалося б, нарешті все зрозуміло, є наречений – буде весілля. Так от ні ж! Одного прекрасного ранку папарацці одного з львівських глянців сфотографував Ясінську на вранішній пробіжці з молодим красенем… То хто ж з молодиків, які крутяться біля співачки наречений та чи буде весілля?

На запитання чи на заняттях «Школи» поруч з нею був саме ВІН, Люда лише віджартувалася, мовляв, якщо бачили хлопця, то це однозначно – він. І різко перевела стрілки, що там були ще й легендарний Василь Васильців під руку з білявкою і вже одружений Павло Табаков… На згадку про вранішню пробіжку зірка тільки відмахнулася: «А що мені не можна з гарним хлопцем побігати? Я ж не за ним, а поруч з ним бігла. Йому приємно, мені – спокійніше… Ранок у спальному районі не найбезпечніша пора».

А ми вже бува подумали, що Люда стоїть на роздоріжжі вибору того єдиного на все життя…
-Не так давно в мене був складний період в плані стосунків, які тривали близько п’яти  років, – зізналася Людмила Ясінська. – І такими, якими вони були останнім часом, продовжуватись не могли… Тому зараз моє роздоріжжя плавно переходить в пряму дорогу, вперед до чогось нового.  А «Школа наречених» – це досвід. Наприклад,  там навчали  дуже корисних речей – як пити, щоб не напитись або хто має мене вкрасти на весіллі, а хто кому спакувати аптечку… І заміж я обов’язково збираюся, тільки ще не знаю коли і за кого. Це може бути і через 3 роки, і через 3 місяці. Хоча колись я собі так задумала, що до 28 років буду працювати-працювати, а потім все швидко і за планом – познайомились, одружились, народили дитину і все, працюємо далі!

www.MusicLviv.org.ua

Фото – Андрій Гайзлер.