Людмила Ясінська виходить заміж?!

Співачка Людмила Ясінська з’явилася на обкладинці журналу «Майже одружені» у неочікуваному образі нареченої.  

Хоча, чого ж  дивуватися – ефектна білявка, харизматична на сцені, успішна бізнес-леді, – такі рідко страждають на дефіцит чоловічої уваги. Співачка постійно перебуває у товаристві протилежної статі чи то на сцені, чи то на публіці. Та й сама дівчина не зі святих – любить пофліртувати… То «крутить шури-мури» з Вовою зі Львова, то присвячує таємничому незнайомцю дебютний альбом «Тобі»… А ще донедавна Людмила проводила немало часу із… молодим репером Black D. Як виявилося згодом, між ними – ніякої романтики, а лише – «Трилер», а точніше свіжа однойменна пісня у виконанні творчого дуету, яку можна буде почути на українських радіостанціях вже у травні. Але чи має до когось з них Людмила почуття чи це лише жіноча гра?    

Примірка  співачкою весільної сукні залишається  фактом із шлейфом запитань: Невже  Ясінська виходить заміж? А якщо так, то хто він?  

«Та ні, наразі заміж не збираюся. Рано ще. Поки що, позуючи для фотосесії, лише приміряю сукні аби відчути і уявити «як воно?».  Іноді, щоправда, з’являються такі думки, на зразок: «А чи не вийти мені заміж?», але… вчасно вивітрюються. Заміжжя – надто відповідальний крок, з цим жартувати не можна. Ще маленькою уявляла собі, як усе буде. У дитячих мріях ідеальне весілля мало відбуватися «а-ля казка для Попелюшки» – із балом, відповідними танцями, каретою у стилі ретро і морем квітів…  Думаю, у дорослому житті ця подія має бути такою ж незвичною – у незвичному місці із так само незвичним способом реалізації. Що ж до кандидата на ідеального «принца», то навряд чи це буде хтось із тих чоловіків, з ким я часто з’являюся на публіці. «Принців» краще тримати у таємниці…» – розповіла Людмила Ясінська. – «Що ж до пропозиції руки і серця, то усіляке бувало – і пропозиції, і зізнання, і просто багато романтичних моментів… Одне із зізнань збереглося на асфальті перед вікнами мого будинку і досі. А найромантичнішим спогадом залишається поїздка із кавалером у замок в Польщі. Там, на території, у ставку, росли лілії, і мій кавалер вирішив вразити мене незвичним букетом… Згодом нам довго довелося шукати «неофіційний» вихід з території замку, інакше було б, як у Рено Ейто «Буйные гости платят за выход»…» 

Фото – Володимир Щурко