Людмила Ясінська залишила Юрія Нікітіна за «призовим бортом»

У київському гольф-клубі «GolfStream» зіркова білявка Людмила Ясінська підкорювала нові вершини, чи то пак лунки… Саме там на трав’яному полотні столичного гольф-клубу молода співачка випробовувала свої сили із ключкою у руках на чемпіонаті з гольфу “Фінал Media Golf Cup – «Зірковий Гольфстрім» і… перемогла, зайнявши третє місце серед призерів, залишаючи «за бортом» команду Юрія Нікітіна…

Учасниками чемпіонату з гольфу ««Фінал Media Golf Cup – «Зірковий Гольфстрім» були понад три десятки знаменитостей, чиї обличчя не раз з’являлися на телеекранах, сценах, подіумах і просто світських vip-вечірках… Взяли участь у турнірі, зокрема, вищезгаданий переможений продюсер Юрій Нікітін, гурт «Авіатор», команда «Першого національного» та «Нового» каналу, олімпійська чемпіонка Наталя Добринська, зірки спорту – Олексій Мочанов, Юрій Білоног, Ельбрус Тедеєв, Катерина Серебрянська та ін. До слова, постійним членом клубу є Андрій Шевченко, з яким Люді навіть довелося грати на сусідніх доріжках під час навчання. Так-так, навчання, адже аби взяти участь у турнірі співачка відвідувала київську школу гольфу. І судячи з результатів Люда виявилась хоч і прогульницею, проте досить старанною ученицею – в дуеті з відомим столичним продюсером Олегом Германом зайняла почесне третє місце, а за годину до початку турніру ще й склала екзамен на «зелену карту», яка дає право грати на полях для гольфу у будь-якій країні світу…

– Екзамен складався із теоретичної та практичної частин, – розповіла Люда Ясінська. – На практиці я повинна була відпрацювати 4 удари – свінг (більше 100 метрів), піч, чіп та пат. Здавалося б нічого складного загнати кульку у лунку, а насправді це ціла наука, бо треба знати якою ключкою це зробити із 14 видів, як дозволяють використовувати на змаганнях. А вибивати м’яч з бункера, тобто з піску – це взагалі не для слабодухих – один удар, а нервів на всі сто! З теорією легше. Це як перевірка чи вихована ви людина, адже за підказки гравцям тут штрафують, а за ввімкнені мобільні телефони узагалі можуть дискваліфікувати!

Зрештою, бій видався ся напруженим та завзятим. Після успішного екзамену та кількох вдалих «пострілів» у лунку співачці Людмилі Ясінській разом із партнером по грі продюсером Олегом Германом вдалось потрапити у трійку лідерів.

– Приємно було обігнати команду Юрія Нікітіна, яка у торішньому турнірі показала високий професійний рівень і зайняла призове місце, – зізналася Люда. – Загалом змагання сподобались. Відкрила для себе культуру гольфу, яку потрібно популяризувати в Україні, а разом з цим – здоровий, активний та красивий спосіб життя.

До трійки лідерів чемпіонату з гольфу увійшли також такі VIP-учасники, як Сергій Єсипчук, Інеса Кравець, Сергій Нечипорець та Євгенія Руденко.

www.MusicLviv.org.ua