Людмила Ясінська заспівала на польській сцені!

Днями у польському місті Кросно пройшов Міжнародний молодіжний фестиваль, учасниками якого стала молодь із Туреччини, Греції, Угорщини, Іспанії, Росії та України. Зокрема українська делегація молодих талановитих складала 25 осіб із Української академії друкарства на чолі ректором Богданом Дурняком, а родзинкою української культурної програми стала спеціальна гостя – співачка Людмила Ясінська…

– Поїздка на фестиваль почалась несподівано оригінально і напружено… За два дні до виїзду я згадала, що термін дії попередньої візи закінчився. Зробити нову – не проблема, але було одне але – з двох днів, які залишились – два були вихідними! У день виїзду о 8.30 біля польського консульства у автобусі за мене вболівала вся команда, проте чекати довелося кілька годин. Автобус рушив без мене…

Правдами-неправдами візу Людмила Ясінська таки здобула і вже після обіду того ж дня сіла у авто наздоганяти автобус із делегацією.

– Дорога була надзвичайно приємною, після непростої ситуації з візою, але у таку путь самісінька я вирушила вперше… По дорозі не змогла не зупинитись в прекрасному і дуже рідному мені місці – замку Красіщин, що біля Перемишля. А далі серпантини, ліси, поля… і Кросно!

Перший день фестивалю, зі слів співачки, почався з саунд-чеку, репетиції та прогулянки по гостях! Наступний – видався більш жвавішим і феєричнішим. Президент міста Кросно Пьотр Пшитоцкі, привітавши гостей та учасників фестивалю, символічно передав молоді велетенський ключ від міста з побажаннями яскравої забави. Ну, а молоді, як відомо, тільки дай зелене світло. Гуділи, співали, витанцьовували, шаленіли на всі боки!

  • Біля сцени, що стояла на центральній площі міста, де колись була справжня ратуша – стояв її паперовий муляж, – розповідала Люда. – Однією з найяскравіших розваг вечора, окрім концерту звісно, був конкурс малюнку на стінах паперової будівлі. І тут Україна ще раз довела, що у нас таки є талант – за наші художні старання наша команда отримала перше місце.

Дорога додому видалася коротшою. Це завжди так, коли кудись повертаєшся, а тим більше додому… А враження від кількох фестивальних днів, ще надовго поєднали його учасників. Але ми повернулися і продовжуємо працювати. Тож найближчими днями очікуйте подробиць про презентацію кліпу на пісню «Шури-Мури».