Maximus: Переспівав заради кохання!

Співак Maximus презентував кавер-версію пісні «Так хочется жить». Відому композицію Московського гурту «Рождество» львівський виконавець переспівав у пам’ять про чергове «трагічне» кохання.
Як зізнався нам сам Вадим Кузнецов (Maxіmus), дівчина, котра була у захваті від популярної пісні, розбила йому серце, несподівано покинувши 28-річного артиста цієї зими. У відчаї Вадим знайшов контакти російських виконавців, безпосередньо звернувся до автора хіта та, розповівши учасникам гурту свою історію невдалих стосунків, отримав дозвіл на виконання ліричної композиції. Таке нестримне бажання вразити колишню дівчину закінчилося на диво успішно: Maxіmus не лише самотужки створив нову відеороботу (відомо, що останнім часом співак не розлучається зі своєю професійною фотокамерою), а й, завдячуючи горе-випадку, зустрів нових друзів. Кузнецов та хлопці з гурту «Рождество» вже зустрічалися у Києві та, прогулюючись Печерською Лаврою, обмінювалися розповідями про творчі успіхи та плани.

Вадим запевняє: «Я не маю на меті переспівувати чужі пісні! Усе, що відбувається – природно! До речі, нещодавно молдаванин Іонел Істраті запропонував мені зробити кавер на його пісню «Люблю тебя» я обов’язково ії запишу, зніму відео та впевнено запевняю: «Усе, що відбувається в житті – на краще.»

www.MusicLviv.org.ua