Maximus відчув себе у ролі батька…

Журналіст: Вадим, як тобі відчуття бути моделлю, та ще й у ролі батька?

Вадим: Я вам скажу по правді, макіяж не для чоловіків! ))) А, щодо відчуття батька, то до цієї хвилини, поки не взяв на руки Марійку (дівчинка на фото) доти не міг збагнути наскільки діти можуть змінити життя в одну мить і звичайно в кращу сторону. Це відчуття коли вона тебе обіймає, настільки зворушує, і десь там у глибині душі розумієш суть свого життя…

Ж: Невже нашому Львівському мачо захотілося сімейного тепла, спокою і затишку?

В: Дівчата, моє серце свобідне і я в інтенсивному пошуку своєї половини )) Нажаль, не всім дано усвідомити те, що саме хочеться від життя, коли графік твій насичений. Цей рух було порушити дуже важко, проте показ з Марійкою і коли вона до тебе пригортається є миттю справжньої радості сімейного щастя.

Ж: Чим саме тебе заінтригувала ця дівчинка?

В: Тим, як діти вміють підіймати настрій, а головне, коли чуєш від них найрідніші слова для серця і душі – слово тато. Яке я почув від цієї дитини, яка зачепила все таки струни моєї душі.

Ж: Розумію. І які плани тепер? Адже сім’я забирає багато часу у житті. Невже ти на це готовий?

В: Рано чи пізно, усвідомлюєш наскільки приємно коли повертаєшся додому, а на тебе чекають, і від цієї думки ти просто летиш… Хочеться ласки і тепла. Приємно коли в тебе є кохана людина, яка підтримає, заспокоїть ще й до серця пригорне. А хто ж не хоче! ))

Ж: А хто зараз чекає дома?

В: Нажаль, додому я прихожу пізно коли вже всі сплять. Живу поки що, з батьками.

Ж: А як щодо недавнього роману з однією з Львівських співачок?

В: … )))