Maximus зіграв епізодичну роль в музичному фільмі “Мадемуазель Жіваго” світової співачки Лари Фабіан!!!

В кінці травня в Україні стартував великомасштабний проект «Мадемуазель Жіваго» за участю Ігоря Крутого, Лари Фабіан і Алана Бадоєва. Фільм складається з 11 новел. Одну з них під назвою “Втікачі” знімали у Львові, де Maximus (Вадим Кузнецов) зіграв епізодичну роль….Режисер музичного фільму Алан Бадоєв створив 11 соціальних портретів Фабіан – святих і порочних, і в кожному з них покаже суть істинної жінки. Глядач побуває в концтаборах, дізнається, що таке грішна любов і побачить жінку на грані зриву. Адже, за словами режисера, загальна мета проекту – це сучасна жінка та її світ.

Незважаючи на те, що зміщення знімального графіку з жовтня 2009-го на травень 2010 року привело до збільшення витрат, пов’язаними з уже готовими на той момент декораціями, а також організаційними витратами, продюсер проекту Ігор Крутий і Universal Music France не тільки не відмовилися від проекту, але й посилили його. За той час поки проект перебував на стадії вимушеної паузи, в його сценарії відбулися деякі зміни: з’явилися нові епізоди в сюжетній лінії і, найголовніше, новий персонаж.

Про деталі проекту «Мадемуазель Живаго» Лара Фабіан, Ігор Крутой і Алан Бадоєв повідають на спільній прес-конференції, яка відбудеться в кінці травня – після прибуття зірки світової сцени до столиці України.

***
Музичний фільм «Мадемуазель Живаго» є візуалізацією пісень нового альбому Лари Фабіан, музику до якого
написав російський композитор і продюсер Ігор Крутий, а візуалізацією композицій займеться режисер Алан Бадоєв.

В історії світової музики є лише кілька прикладів, коли всі композиції альбому виконавця екранізувалися і ставали пов’язаними одним сюжетом фільму. У цьому напрямі в співдружності з відомими режисерами працювали «Бітлз», «Пінк Флойд», Мілен Фармер. Проте на території СНД такий фільм за участю зірки світового рівня знімається вперше.