“Механічний апельсин” – день рок-н-ролу у Вашому місті

Те, що в рідному регіоні гурт « Механічний апельсин» вже досить довго утримує позицію лідера, ні для кого не секрет. А наш слухач – перебірливий і аби-кому свої вуха не довірить. То в чому ж «формула успіху»? Все дуже просто:  рок-бенд «Механічний апельсин» пропонує кожному 100 % концентрований заряд позитивних емоцій, рок –н –рольного драйву, суміш щирості і блюзової ностальгії. Музика «на живо» і тексти «по живому», невимушена атмосфера «під пиво», знайомі пісні і зовсім нові треки – це і називається концерт «Механічного апельсину».

Однак, «Механічний апельсин» вже давненько «переріс» географію Дрогобиччини і успішно концертує по всій Україні. На момент написання статті «Механічний апельсин» дав близько 60 «живих» виступів на виїзді (і то лише за 2010 рік). Мешканці таких міст як, наприклад, Луцьк, Тернопіль, Мукачево, Ужгород, Солотвино, Львів, Біла Церква, Ковель вже мали змогу послухати «Механічний апельсин», як то кажуть, вдома; кияни можуть прийти на концерт цього гурту кожного місяця –досить пильнувати за анонсами і афішами;курортні  Моршин і Трускавець теж увагою не обділені –що за відпочинок без доброго ковтка смачної музики.

Немає змісту наводити повний перелік міст і містечок, де «Механічний апельсин» вже виступав: загдаю всіх –вийде не стаття а путівник по Україні.

А тепер про головне –про виступи.

На клубній сцені хлопці почуваються як вдома: розмовляють з публікою, жартують. Часом складається таке враження, що ось вони зараз отак як є -з гітарами і мікрофонами –спустяться в зал і будуть танцювати рок-н-рол разом зі всіма. Немає ніякого бар’єру, ніякої штучної дистанції між музикантами і слухачами. Тут музика перетворюється на універсальну мову взаємного порозуміння. І немає значення, чи це один з найпрестижніших клубів України як от «Rout 66», «Хмільний дім Роберта Домса», «Прайм» чи єдиний заклад такого типу у маленькому містечку. Для «Механічного апельсину» слухач всюди достойний того, щоб викластися на всі 100 %.

 Сама ж музика варта особливої уваги. Безсумнівно, «Механічному апельсину» вдалося створити свій унікальний саунд, своє музичне обличчя. Його характерність не скільки у схрещенні стилів (тут і ска, і рок-н-рол, хард-рок, і навіть кантрі), як в органічному сплаві майстерності і  емоційності: захрипла небуденність вокалу помножена на чіткість ритмів і драйвовість рифів чергується з  чуттєвою ліричністю.

Та найголовнішим показником нешаблонності і нестрандартності «апельсинів» можна назвати вірність живому звуку. Це чи не єдина команда в просторі українського шоу –бізнесу, яка принципово відмовляється «фанерити». І хоча їх третій радіосингл «Більше не плач» впевнено лідирує у хіт- парадах (і це, завважмо, на разі без підтримки відеоряду і розставляння бігбордів на кожному перехресті), а на осінь чекають урожаю у вигляді нового , другого за рахунком, офіційного студійного альбому, «Механічний апельсин» -це насамперед «концертний» гурт.

Самі учасники бенду називають свою музику «американським роком для байкерів». І справді, на кожному концерті гурту можна побачити представників клубу Lions MC Україна, з яким «Механічний апельсин» підтримує дружні стосунки. Результатом такої тісної дружби і дружби є участь «Механічного апельсину» у всіх дійствах, які організовують Lions MC Україна.

«Механічний апельсин» на оупен-ейрі –то окрема історія: вибух позитиву під відкритим небом, чудова можливість поповнити колекцію незабутніх вражень і отримати задоволення від справжньої якісної музики. І так –кожен раз.

Концерт «Механічного апельсину» -це саме та подія, яка перетворить Ваше місто на столицю рок-н ролу бодай на один день.