“Механічний апельсин” – “ОТАКОВО” (завантажуй перший кантрі-альбом в Україні!)

«Механічний апельсин»: Новий рік у стилі кантрі

Нещодавно гурт «Механічний апельсин» анонсував випуск одразу двох альбомів. І якщо деякі пісні з «Цирку квітів» можна почути навіть вже ( «Ти не кричи, мовчи», «Більше не плач» і «Ми будем разом (Я і Ти)», на два останніх зняті відеокліпи), то на кантрі-матеріал треба було зачекати. Проте слухачі виявили зацікавленість першим в Україні кантрі-альбомом.
Тому «Механічний апельсин» вирішив зробити своїм прихильникам новорічний презент – платівку в стилі кантрі, який отримав назву “ОТАКОВО” та вийшов Інтернет-релізом на офіційному сайті “Механічного Апельсину” ( http://rock-n-roll.net.ua ) й одразу на вільній скачці (хто ж бачив, аби за дарунки платили). На запитання «Чому? » і «Нащо?» хлопці відповідають: «Наші слухачі вартують того, щоб ми зробили їм такий подарунок».
Окрім того «Механічний апельсин» наголошує, що платівка «Цирк квітів», в яку увійдуть і вищезгадані сингли та зовсім невідомі треки, вийде на CD на початку наступного року. Видаватиме її рекорд-лейбл Moon-records.
Так що не даймося збити з пантелику: Новий рік зустрічаємо в стилі кантрі, а в січні-лютому 2011 року слухаємо «Цирк квітів».

Завантажити платівку можна за прямим посиланням: http://rock-n-roll.net.ua/media_html/audio.html

Враження від прослуховування альбому залишайте в обговореннях http://vkontakte.ru/topic-12567198_24042847