Мрії починають приводити до розвитку сучасної творчості! ФЕСТИВАЛЬ

З 16 по 18 липня 2010 неподалік від Львова пройде третій Open-Air “Куда Приводят Мечты”. Цей фестиваль проводиться у Львівській області з 2008 року групою молодих ентузіастів, шанувальників гарної музики, музикантів і творчої молоді.

Фестиваль “Мрії” з кожним роком стає більш популярним, оскільки вбирає в себе безліч стилів і течій сучасної музики, починаючи з легкого трансу закінчуючи розривним драмою. Головною мрією організаторів open-air є розвиток музичної культури країни і допомогу молодим талантам вийти на серйозну сцену.

Минулого року організатори фестивалю отримали близько 300 заявок для участі в діджей параді, що свідчить, по-перше, про попит на неформатні заходи, по-друге, про рівень і якість Open-Air “Куда Приводят Мечты”.

У цьому році очікують приїзду 6000 тисяч відвідувачів з усіх куточків України та сусідніх країн.

Місія фестивалю – дарувати гармонію музики і природи людям (прищепити здоровий відпочинок на природі), пошук і допомога розвитку молодих талантів у середовищі сучасної клубної музики.

Фестиваль ставить своїми цілями: відкрите спілкування в дусі поваги культури, виховання дбайливого ставлення до навколишнього середовища, пропаганди здорового способу життя та формування міжособистісних відносин, що базуються на любові, дружбу і взаєморозуміння, а також розвиток культурних зв’язків між творчими особистостями, колективами та представниками різних країн.

Концепція Open-Air “Куда Приводят Мечты”. 2010
Концепція Open-Air “Куда Приводят Мечты”. базується на кількох компонентах: якісна (музика), гармонія (музика-природа), екологічна програма.

У цьому році передбачається поставити більше звуку, більше світла. І влаштувати справжнє лазерне шоу над озером, що буде вдвічі ефектніше виглядати.

Музична програма
У 2010 Open-Air буде розбитий на 3 дні. Trance, Techno і Dram’n’Bass. Які свою чергу уміщаються ще кілька сучасних напрямків музики.

Аудиторія фестивалю
Щасливі і красиві, усміхнені і задоволені, підлітки і молоді батьки, діти і дорослі, що визначилися у своїх життєвих пріоритетах, які вміють думати і сприймати складну електронну музику. Музику, яка лунає на open-air, необхідно не просто слухати, а й аналізувати. Саме тому «Куди приводять мрії» – open air-для тих, хто здатен самостійно вибирати, не орієнтуючись на цінності, нав’язувані домінуючою в сучасній Україні поп-культурою.

Чисельність гостей
Перший open-air зібрав 800 чоловік. У 2009 році Open-Air відвідали близько 3000 людей.

Екологічна програма
Екологічна програма – важлива складова загальної організації open-air. Перед екологічної групою та волонтерами буде стояти завдання зі збору. Адже це територія Національного парку і вона повинна залишатися такою ж, як і була до нас!

Інфраструктура
Для зручності гостей open-air обладнаний: цілодобова автостоянка, що, пунктом прокату туристичного спорядження, пунктами харчування й центрами першої медичної допомоги. Традиційно буде працювати пляж і інша дозвіллєва програма. Так само над танцполом натягнуті захисні від дощу тенти, аби створити максимальний комфорт відпочиваючих навіть під час дощу.

Транспорт
Гості фестивалю зможуть дістатися до місця проведення спеціально орендованими автобусами зі Львова, рейсовими автобусами, а також власним автотранспортом.