Тільки тепер увесь український шоу-бізнес на одному сайті! Проект “МУЗИЧНА УКРАЇНА”

Ви довго лазите по інтернету шукаючи інформацію про свого кумира?
Проблему вирішено! Проект «Музична Україна» об’єднала у собі всю українську естраду.
Саме тут Ти зможеш дізнатися останні новини із життя зірки, прослухати її музику та подивитися відео.

Щоквартально проводяться акції, для найактивніших пошановувачів українського. Тільки тут, ти можеш дізнатися яких зірок об’єднує твоя область. Це куточок, де об”єднуються всі прихильники та зірки.
А якщо ти хочеш замовити улюблену зірку на своє свято, тоді Ти пишеш нам, ми якісно і швидко оформимо ваше замовлення.

«МУЗИЧНИЙ ЛЬВІВ» вже став відомим проектом не тільки у Львові, а й по всій Україні. Гучно та успішно заявив про себе на теренах львівського шоу-бізнесу, йде попереду інших. Ми єдиний в такому роді проект на Західній Україні. Стрімкий розвиток не зраджує меті «МУЗИЧНОГО ЛЬВОВУ». Проектом “Музичний Львів” ми довели усій Західній України свою потужність, ексклюзивність, креативність та якість.

Тому з таким настроєм, натхненням та силою – ми презентуємо проект «МУЗИЧНА УКРАЇНА»

Мета проекту «Музична Україна»: зібрати в одному проекті всіх український виконавців, по регіонах, як мало відомих, так і світових зірок. Створити найкращі умови для розвитку початківців – об’єднавши в одному проекті багато послуг Ми працюємо безпосередньо з виконавцями, а не перекуповуємо інформацію, тому ми особливий проект.

Послуги проекту “Музична Україна”

— Розкрутка, менеджмент, розвиток та PR виконавців.
— Організація піар-кампаній в соціальних мережах.
— Букінг. Замовлення та організація концертів українських виконавців. Беремо на себе переговори між замовником та виконавцем.
— Постановка світла та звуку на концертах.
— Прокат звукової та світло апаратури.
— Всі послуги звукозапису.
— Підтримка та партнерство музичних проектів. Готові до щільної гнучної, продуктивної роботи.

Маючи великий досвід роботи у сфері шоу-бізнесу, співпрацю з багатьма виконавцями, в тому числі з лідерами в українському шоу-бізнесі, ми є унікальним та потужнім проектом, який сильно відрізняється від інших.

У проекті “Музична Україна” працює креативна, професійна команда. Робота з клієнтом проводиться на високому рівні, за що відповідає результат праці.