На «Євробаченні» Владіслав Левицький співатиме пісню гурту «АнтитілА»?

Владіслав Левицький став одним із 20-ти фіналістів всеукраїнського відбіркового туру конкурсу «Євробачення-2010»!

Нагадуємо, про старт нового відбіркового туру стало відомо напередодні – 17 березня. Попередній відбір відбувався протягом 18 березня. Фінал туру планують цієї п’ятниці, 19 березня, о 21-30 в програмі «Шустер Live» (телеканал «Україна»).

Переможця визначатимуть шляхом телефонного та СМС-голосування.

Владіслав Левицький у фіналі відбіркового туру «Євробачення 2010» представить пісню «Давай, давай!» («Гріх/Рай»). Автором слів та музики до композиції став лідер гурту «АнтитілА» Тарас Тополя.

«Усе відбувалося дуже блискавично і наче не зі мною, – розповідає співак Владіслав Левицький. – Ми отримали запрошення взяти участь у відбірковому турі і одразу погодилися! Далі усе відбувалося, як в екшені – поки ми збиралися в дорогу, я відчув себе учасником якогось дуже заплутаного квесту! Пісню, яку представлю у фіналі, записували вночі. Трохи подрімати вдалося лише під ранок. Але результат себе виправдав! Звертаюся до усіх шанувальників – ми потребуємо вашої підтримки!»

Нагадаємо, Владіслав Левицький є срібним переможцем фестивалю «Слов’янський Базар 2008» та лауреатом конкурсу «Новая Волна 2009».

ПІСНЯ – Владіслав Левицький – “Давай, давай!”