На Львівщині поблизу Жовкви завершуються роботи над транспортною розв’язкою, – ФОТО

 Станом на сьогодні змінили схему організації дорожнього руху, збудувавши кільцеву транспортну розв’язку на перехресті доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква і вже кілька днів автомобілі рухаються по іншій траєкторії.

Як зазначили у Службі автомобільних доріг Львівщини, для підтримання безпечного руху автомобілів на перетині доріг з інтенсивним рухом транспорту у Жовкві третій тиждень активно проводять ремонтно-будівельні роботи, а саме влаштовують транспортну розв’язку типу «кільце». Подібні розв’язки змушують водіїв знижувати швидкість на під’їздах до перехресть чим підвищують безпеку перетину. Перехрестя з круговим рухом знижують кількість зіткнень зі смертельними випадками на 90%, інформує пресслужба Львівської ОДА.

Фото: Львівська ОДА

На об’єкті вже поклали два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попередньо укріпленою основою. Також на «кільці» вже влаштовані бордюрні камені та фігурні елементи мощення.

Фото: Львівська ОДА

Наразі виконують роботи із влаштування тротуарів і заїзних кишень та проводять підготовчі роботи для забезпечення зовнішнього освітлення.

Наразі регулювання дорожнього руху здійснюємо за допомогою встановлених тимчасових дорожніх знаків.

Фото: Львівська ОДА

На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Читайте також: На Львівщині завершують ремонт дороги Мшанець – Стрілки, – ФОТО

Залишити відповідь