На Львівщині у снігових заметах застряг автобус із 31 дитиною: подробиці, – ФОТО

Через негоду на Львівщині застрягли автобуси із пасажирами. 

25 грудня на Львівщині рятувальники двічі надавали допомогу водіям автобусів, що потрапили у складні ситуації на дорогах. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області. 

Зокрема, о 16:20 рятувальникам повідомили, що на автодорозі Корчин – Дубина поблизу с. Корчин Стрийського району внаслідок складних погодних умов застряг автобус нерегулярних перевезень “МАН”. Не міг самостійно виїхати і потребував допомоги. В автобусі перебувало 37 людей, із них 31 дитина.

Рятувальники за допомогою лопат розчистили сніг з під коліс автобуса. Автобус вдалося витягнути, після чого він продовжив рух своїм маршрутом. Внаслідок події ніхто не постраждав. 

Окрім того, цього дня у с. Урич Стрийського району внаслідок складних погодних умов застряг туристичний автобус SETRA 417. В автобусі було 29 пасажирів, із них 3 дітей та 2 водія.

Рятувальникам за допомогою буксирувального тросу вдалося витягнути автобус із снігових заметів. Після чого автобус продовжив рух згідно маршруту. Внаслідок події ніхто не постраждав.

Рятувальники двічі надавали допомогу водіям автобусів, що потрапили у складні ситуації на дорогах
Фото: пресслужби ДСНС у Львівській областіРятувальники двічі надавали допомогу водіям автобусів, що потрапили у складні ситуації на дорогах
Фото: пресслужби ДСНС у Львівській області

Залишити відповідь