«Надо любить» новий хіт від Віталія Козловського [ФОТО]

Осінь цього року стала дуже плідною для Віталія! Жодного вихідного дня з початку цієї осені у співака ще не було. Зйомки, репетиції, гастролі. І в єдиний вихідний день у своєму графіку, з початку осені 2010, Віталій Козловський зняв кліп на нову пісню «Надо любить», яка вже встигла завоювати любов публіки в ефірі радіостанцій.

Автори пісні – Digital_Family (Павло і Ганна Терещенко). Режисер – Ольга Навроцька.

Вперше в кліпі Віталія в ролі героїв не було публічних людей. За тиждень до зйомок кліпу менеджмент артиста провів кастинг дівчат на зйомки в кліпі. Прийшло близько 200 дівчат і серед них, команда артиста вибрала 15 красунь, які й запросили на зйомки в кліп “Надо любить”. А для ролі головної героїні був ще додатковий критерій відбору – вміння танцювати стриптиз …

Вже з 7 ранку в клубі «Sorry, Бабушка» Віталій Козловський спостерігав за стриптизом своїй коханій – головної героїні кліпу Ольги Гавриленко. З самого ранку на майданчику зйомок кліпу «Надо любить» було жарко, адже більшість знімальної групи чоловіки. А у зйомках брало участь багато красивих дівчат …

Днем пісня «Надо любить» звучала на вулицях Києва, в центрі міста. За знімальним процесом спостерігали перехожі і водії проїжджаючих машин, а працівники офісів фотографували зйомки кліпу з вікон на мобільні телефони та фотоапарати.

«У кліпі буде показана історія відносин між хлопцем і дівчиною, про помилки, які люди роблять не замислюючись про наслідки, про силу любові, яка здатна подолати труднощі та перешкоди. У кліпі не буде жодного гламуру, просто життя і пристрасна любов »- говорить Віталій Козловський.

Нова історія кохання. Відверті сцени в ліжку. Віталій Козловський дозволив всім заглянути до себе в спальню!

Вперше Віталій працював з Ольгою Навроцької в якості кліпмейкера.

– Протягом трьох місяців я шукав цікаву ідею для кліпу, спілкувався з різними режисера-кліпмейкерами, але кожен раз ловив себе на тій думці, що пропоновані сценарій мені не цікаві. Зовсім не взначай зустрівшись з Ольгою Навроцької, зрозумів що саме жінка режисер зможе показати мене з нового боку, розкрити в мені щось нове, що зможе здивувати не тільки мене самого, а й головних людей для яких і завдяки яким я співаю – прихильників! – Розповів Віталій.

Вже в жовтні відбудеться презентація кліпу «Надо любить»!

А поки Віталій Козловський багато часу приділяє підготовці до великого концерту, який відбудеться 19 жовтня у Жовтневому палаці, з новою шоу-програмою «Тільки кохання”. Живі музиканти, балет, запрошені зоряні гості.

Матеріал з порталу Popsa.Net.Ua
www.MusicLviv.org.ua