Наталка Карпа: «Чіп – мій клубочок щастя, гігант позитиву»

У співачки Наталки Карпи є маленький непосидючий чотирилапий улюбленець.

«У мене – йоркширський тер’єр, – розповідає Наталка Карпа. – Довго думала, як його назвати, але через постійну непосидючість іншого імені, аніж Чіпполіно, або просто Чіп, годі було знайти. Вже з першого нашого знайомства стало зрозуміло – нудьгувати з ним не доведеться. Коли я лише зайшла у магазин, аби вибрати собі собаку, він так завзято вхопився за холошу моїх штанів, що іншого цуцика вибирати вже не треба було. Своєю сміливістю він мене і підкорив”.

Наталка зізнається, що кращого джерела відпочинку після важкого дня, ніж Чіп, для неї немає. “Ця весела руденька собачка, що важить 5 кілограмів, – гігант позитиву, – каже співачка. – Коли я повертаюсь додому стомленою після концерту чи зйомок, моє звірятко діє на мене як релаксуючий засіб. Чіп – мій клубочок щастя. З ним завжди трапляються кумедні історії. Пригадую, як вперше вчила його ходити на спеціальний памперс для тварин. Зробила все за інструкцією і залишила Чіпа у ванній кімнаті. Через декілька хвилин повернулась і ледь не луснула зі сміху. Цей маленький шкідник вщент пошматував цей памперс на купу вати і сам зарився у неї. Коли забуваю вивести його на вулицю, Чіп сам підбігає під годинник, нагадуючи: мені час гуляти. Коли ж я ігнорую його, то він випорожнюється просто на цей годинник”.

Маленький тер’єр Карпи бере приклад у своєї хазяйки у плані моди. “Він у мене неабиякий модник, – пишається Наталка Карпа. – Має улюблену бейсболку, а також зелену курточку із пушком. Будь-що він не одягне”.

Наталка розповідає, що Чіпполіно уже готовий до Нового року. Співачка вирішила зробити йому приємний сюрприз до свят. «В одній із столичних крамничок побачила чимало найрізноманітніших костюмчиків Діда Мороза для чотирилапих друзів, – ділиться секретом зірка. – Звісно, не могла стриматись, щоб не потішити свого малюка. Новий рік він зустріне при повному параді».

Чіп матиме і свою снігуроньку під ялинкою. «Наші друзі, які живуть поверхом вище, теж нещодавно придбали собі йоркширського тер’єра, – розповідає Наталка. – Щоправда, у них дівчинка. Тому наш Чіп готується до Нового року сповна, аби вразити свою сусідку-«снігуроньку».

Матеріал взято з сайту “Високий замок”