НАТАЛКА КАРПА – ІНША (Сольний концерт)

25 листопада у Львівській Опері відбудеться ексклюзивний сольний концерт співачки Наталки Карпи
Наталка Карпа вийде на сцену Львівської Опери із грандіозним концертним шоу «ІНША», в програмі якого будуть представлені як всім відомі пісні-хіти, так і пісні з нового альбому співачки, який Наталка Карпа планує презентувати після Нового року. Також в рамках шоу заплановано несподівані дуети та прем’єри нових композицій – і все це серед масштабних декорацій та вишуканої атмосфери Опери. Живе виконання під акомпанемент музичного бенду додасть вечору відчуття камерності, а танцювальні номери арт-балету «Gledis» та модерн-балету «Життя» допоможуть створити незабутнє свято. Загалом сольний концерт Наталки Карпи об’єднає в собі багато відвертих історій-пісень, які крок за кроком, мелодія за мелодією віддзеркалюватимуть її творчий шлях.
Гостями концерту стануть виконавці продюсерського центру KARPARATION: група «Glamour», група «Шоколадка», співачка «Мія» та танцюристка Оленка Левицька.
Початок о 19:00. Вартість квитків – від 50 до 350 грн.
Квитки можна придбати у касах Львівської Опери та Центральних театральних касах Львова на пр. Свободи, 37. Тел.: (032) 242-11-63, 260-13-60.

www.MusicUkraine.com