Наталка Карпа презентувала свою KARPARATION

nakleyka logo

 Наталка Карпа презентувала оновлений бренд свого продюсерського центру, який після ребрендінгу отримав назву KARPARATION. На прес-конференції з приводу виходу дебютного альбому групи Glamour, яка також входить тепер вже у «карпарацію» Наталки Карпи журналістам було представлено новий логотип і назву.

 Наталка Карпа: «Вважаю, що KARPARATION дуже вдала назва для сьогоднішнього об’єму і ваги нашого продюсерського центру. Придумали її ми всі разом на своєрідному брейнстормі. Звичайна гра слів, букв…Та результат вийшов цікавим, а назва – креативною і оригінальною».

 Продюсерський центр KARPARATION, співпродюсерами якого є Наталка Карпа і її продюсер Ярослав, займається продюсуванням самої співачки Наталки Карпи, груп «Glamour» і «Шоколадка», арт-балету Gledis та ще декількох інших виконавців, а також організацією концертів, вечірок, зйомкою кліпів та рекламних відеороликів. Як зізналась сама Наталка Карпа, в планах є запуск декількох нових проектів, напрямків діяльності, а також інтернет-сайту.
IMG_5004
2264