Наталка Карпа знімає Різдвяну казку

Співачка Наталка Карпа з головою занурилась в атмосферу казкового Різдва. Щоб зробити особливий подарунок до свят своїм шанувальникам, вона відклала усі справи і спеціально приїхала до рідного Львова зняти справжню Різдвяну казку. Родзинкою цього відео стане те, що Наталка Карпа виступить в ньому не тільки співачкою та головною героїнею, але й режисером.

Наталка Карпа: «Відео «Різдвяна казка» стане моїм режисерським дебютом. Тому до вибору навіть найменших деталей я ставлюсь дуже відповідально. Реалізувати цей проект мені допомагає команда професіоналів, з якими легко і комфортно працювати.»

Як зізнається співачка, відео буде дуже світлим, добрим, святковим і по-казковому щирим. Основним його меседжем стане те, що все наше життя – це диво. І дива, справді, дуже часто з нами трапляються. Просто ми їх за всіма своїми справами не завжди помічаємо.

Наталка Карпа: «Різдво об’єднує, дивує, дарує трохи ностальгії і неповторну атмосферу казкової ейфорії. Якщо Ви повірите в казку, вона обов’язково з Вами трапиться, повірите в диво – побачите його. Саме тому діти – найщасливіші! Вони вірять. В душі ми завжди залишаємось дітьми. І Різдво – саме той час, коли про це неодмінно потрібно згадати!»
Отож, чекаємо на Різдво і на прем’єру Різдвяної казки від Наталки Карпи.