Нова пісня від гурту Ener.G

Роки зо два тому в ефірах засвітився львівський дует Ener.G, дебютна пісня якого Між Плюсами і Мінусами була тепло зустріта слухачами. Далі напрошувалося продовження дебюту, але хлопці як раптово з’явилися, так раптово і зникли. Як тепер пояснює один з вокалістів, Андрій, група перебувала у творчих пошуках. Але сьогодні це вже позаду і 8 березня група презентувала українським слухачам свою нову роботу Virus Of Love.

Наголос на «українському» слухачеві невипадковий. Тому що ця композиція вже вийшла у Польщі. І взагалі, Ener.G більше працюють на тому ринку, бо ними зацікавилися місцеві рекордингові компаніями, з якими хлопці і видають у Польщі свої синґли.

Той, хто пригадає стартову композицію групи, помітить, що музика їхня трохи змінилася. «Вона стала танцювальнішою. Власне, танцювальні ритми і позитивний заряд нам більше до душі. І назва Ener.G більше пасує такій музиці. От ми і поєднали ці моменти і зараз нас це самих розриває на частини», – каже Андрій.

Варто ще відзначити, що пісню група написала минулої осені, коли в Україні саме був розпал епідемії грипу. Тому в цьому сенсі назва Virus Of Love звучить двозначно.