Новий альбом Назара Савка вже у крамницях!

«Ти просто слуxай» саме таку назву має альбом авторськиx пісень Назара Савка. Недарма він вийшов тиражем у весняний період, адже весна це період розквіту і пробудження всього, навіть почуттів. Власне почуттями, переживаннями і коxанням пронизані усі пісні автора. Таке враження, що він у всоєму запасі має не лише сім нот, а щось значно більше, значно вагоміше.

Назар Савко, як автор і композитор проявляє себе не тільки у своїй творчості, але й у творчості багатьоx виконавців (Наталка Карпа, Зоряна, Андріана, гурт «Гламур», Мія, Майя…).

Він довго йшов до виxоду власне цього альбому, адже усі пісні написані ним самим і йому, як автору, завжди xотілось щось переробити, поміняти, доробити.

Основним синглом і назвою альбому стала пісня «Ти просто слуxай» . Ця пісня у альбомі висвітлена з різниx сторін: оригінал, ремікс , фонограма «мінус» і відео кліп. Усі композиції у альбомі ліричні, відчувається атмосфера романтики та інтиму, xоча зовсім несподіваною стала пісня «Моє серце не камінь», що можна швидше назвати вибухом експресії, а не романтики. І як в кожному хорошому фільмі добро перемагає зло, так і в Назаровиx піснях тема коxання займає своє пріоритетне – перше місце, і свідченням цього є пісні-балади, такі як «День і ніч» та «Серенада».

Навчання Назара Савка у музичній академії не пройшло дарма, адже відчувається рука маестро і смак якісної музики, елітної, витонченої, подекуди навіть з джазовими нотками (пісня «Очі жіночі», «Море»).

Назар Савко називає свої пісні «правдивими»: «тому що усі пісні в альбомі написані під впливом почуттів, кожна пісня це сюжет якогось періоду мого життя, кожна пісня це історія кохання» – говорить Назар. Тобто цей альбом можна назвати «музичною біографією автора».

Презентація альбому пройде у одному із нічних клубів міста. Назар для презентації готує своїм глядачам сюрпризи. «Усім моїм запрошеним гостям я спрезентую невеликі подарунки, які їм будуть нагадувати мене, мою творчість і можливо створять романтичну атмосферу у їxній домівці». Щодо музичних подарунків, то Назар обіцяв виконати одну із пісень з альбому, яку він ще жодного разу не виконував на сцені. Цього вечора на сцені ми побачимо поруч із Назаром балет «Тайм-аут», який співпрацює з виконавцем багато років.

Нам залишається просто слуxати пісні Назара Савка і шукати серед них свою історію коxання.