Новий сингл Руслани «ВАУ» – «Я дозволила собі побешкетувати»

Руслана в черговий раз дозволила собі похуліганити

Саме з цього приводу 11 квітня ексклюзивно на одній з провідних радіостанцій (Гала радіо) стартувала прем’єра нового синглу Руслани «ВАУ», слідом за якою, 15 квітня, пісню почує вся Україна.

Руслана: «ВАУ» – це одне з найкоротших назв пісні у моєму творчому кар’єрі. Тепер моє нове «ВАУ», схоже, може посунути сакраментальне «ГЕЙ». Найголовніше те, що в пісні, а, в першу чергу, в її назві звучить емоційний вигук, і в ньому максимально передається настрій усього треку ».

Саме з «ВАУ», а в англійській версії «I’m So Amazing», почалося створення нового музичного та сценічного іміджу Руслани.
У кліпі на пісню, зйомки якого пройшли у березні, а прем’єра вже не за горами, Руслана з’явиться в новому сценічному іміджі, навіть у цілих двох: вуличний fashion в стилі хіп-хоп і гламурні восьмидесятих в стилі Диско. І вступить в танцювальну дуель … Сама з собою!

Абсолютно нову претензійну танцювальну постановку для пісні «ВАУ» за участю балету «MyWay» Руслана презентує 23 квітня на наймасштабнішому шоу країни (шоу-проекті «Майданс» на телеканалі «Інтер») в рамках прем’єри свого флешмобу.

Крім того, частиною пісні став «Марш Чорномора» з опери Глінки «Руслан і Людмила», один з найпопулярніших і відомих у світі слов’янських мотивів. Такий музичний хід виявився виграшним. Практично, хід королевою.

І судячи з відгуків американських творців треку, серед яких власники Grammy Awards – легендарний Rustee Allen, король бас-гітари і прародитель стилю Slap, і Brian Collier, барабанщик Carlos Santana, Lauryn Hil, у «ВАУ» є всі шанси стати коронною стравою радійних плейлистів і ефірних сіток прийдешнього літнього сезону.

Але і це ще не все. Зовсім скоро Руслана поділитися новим ВАУ-подробицями.
P.S. Десять головних «ВАУ» нового синглу Руслани:
– «ВАУ» – одне з найкоротших назв пісень у творчості Руслани.
– Мікс треку робив звукорежисер Майкла Джексон.
– Пісня написана Русланою в творчому тандемі з Олександром Ксенофонтовим (лідером групи TFC і чоловіком співачки) та Владом Дебрянскій (Jack Spade, гітаристом групи TFC і ко-продюсером синглу).
– Запис треку в Лос-Анжелесі продюсував саунд-продюсер KatyPerry та Pink.
– Ритм-секція треку спродюсований легендарними володарями Grammy Rustee Allen і Brian Collier.
– Бек-вокали записані вокалістками Celine Dion, Whitney Houston, Chaka Khan і Toni Braxton.
– Реп для пісні в українській версії начитав співак, продюсер і чоловік відомої української співачки (далі буде).
– Масштабний кліп на пісню був знятий у вигляді танцювального баттла (далі буде).
– Презентація синглу відбудеться на наймасштабнішому шоу країни в супроводі баттла більше 1000 танцюристів (далі буде).
– Готується спеціальна балкано-карпатська версія пісні від культового європейського продюсера (далі буде).

www.MusicLviv.org.ua