Новини від Ірини Федишин

У радіопростір вийшла нова пісня Ірина Федишин «Питай». Ця композиція вдало займає високі сходинки хіт-парадів і ротується на багатьох радіостанціях України. Саме із цим треком, зовсім нещодавно, Ірина взяла участь у програмі «Наша пісня». Дивіться незабаром на Першому Національному.
Останнім часом Ірина відвідала зі своїми концертами багато міст: Тернопіль, Львів, Верхобуж, Надвірна, Гірник, Київ, Трускавець, Червоноград, Чортків, Калуш та інші. На концертах відбулись прем’єри нових пісень: «Питай», «Серце», «Твоя». Усі вони увійдуть до третього альбому Ірини, який співачка вже завершує. Нові пісні і шоу від Ірини вдало сприймала публіка. Особливо багатолюдними відбулися концерти у м. Львові до Дня Прапора і Дня Незалежності. Співачка встигла побувати біля Монументу Слави, у Львівській Опері і двічі на площі біля кінотеатру ім. О. Довженка. Концерти транслював Перший Національний і 5 канал у прямому ефірі.
У найближчі плани співачки входять сольні концерти в Івано-Франківську та у Львові, та ще в декількох містах Західної України.

Увага!!! Проводиться донабір у шоу-балет «Х-Денс»Увага! Адміністрація Ірини Федишин до 20 жовтня проводить донабір у склад шоу-балету «Х-Денс». Запрошуються дівчата, які мають танцювальний досвід. Інформацію про себе надсилайте за адресою iryna_f@mail.ru

Концертна агенція Ірини Федишин. Організація свят
На офіційному сайті Ірини Федишин з’явився новий розділ «Концертна агенція». Будь-яке свято за вашим бажанням: день народження, ювілей, весілля, банкет та інше! Команда професіоналів допоможе у вирішенні ваших задумів і порадить як зробити все на найвищому рівні. Виступ Ірини Федишин а також інших артистів українського шоу-бізнесу і не тільки, VIP ведучий Віталій Човник, яскраві танцювальні номери шоу-балету «Х-Денс», ексклюзивні «живі» столи, шоколадний фонтан та багато інших цікавих ідей.
Телефонуйте 067 35 33 903; 097 17 32 735.