«Опіум» презентує новий кліп на композицію «Було»

Гурт «Опіум», мелодійні рокери зі Львова, презентують нову відеороботу на композицію «Було». Творцями відеоряду виступили режисер Юрій Русиняк та постановник Дмитро Шацький. Зйомки кліпу відбулись у квітні 2012 року у Львові.

Це наразі перша спільна робота музичного колективу та кліпмейкерів, але як запевняють обидві сторони – далеко не остання. Відеоряд вдався простим і щирим, в ньому легко читаються емоційне наповнення пісні, вираження ідей лірики кожним з музикантів. Відео вже можна переглянути на офіційному сайті гурту (www.opiumband.com) та каналі YouTube (www.youtube.com/opiumlviv).

Прес-інфо:

Виконавці: «Опіум» (Олександр Іващук, Роман Кучерак, Антон Мінчук, Ярослав Швед, Володимир Котляров, Святослав Четиркін)

Композиція: «Було»

Режисер: Юрій Русиняк

Постановник: Дмитро Шацький

Фото: Дмитро Шацький

Грим та мейк-ап: Алла Вострякова

Кліп на YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=w9fh9H0piZQ

 

Про гурт:

Третій склад гурту “Опіум” працює з 2006 року.

Зараз у складі:

Олександр Іващук – вокал, ритм-гітара

Роман Кучерак – соло-гітара

Антон Мінчук – барабани, перкусія

Ярослав Швед – синтезатори, програмування

Володимир Котляров – віолончель

Святослав Четиркін – бас

Дискографія: «Молися На Мене» (2009), «Новорічна» (2009, сингл), «Іржа» (2011, сингл)

Відео: «Молися На Мене» (2009, режисер: Юрій Добрусь), «Було» (2012, режисер: Юрій Русиняк, Дмитро Шацький)

Сенс назви «Опіум» у гаслі гурту: «Музика – найважчий наркотик». Основною ідеєю, яку сповідує і пропагує гурт є мелодійність поєднання рідної української мови та рокових рифів – адже тексти повинні пробуджувати розум, а мелодії – торкатись душевних глибин. У слухачів і шанувальників української музики гурт давно асоціюється із «сумішшю драйву і поетики». Зараз пісні Опіум’ів ротуються на різноманітних інтернет- та FM-радіостанціях України, Білорусі, Литви, Польщі, Канади, США.