Павло Табаков: „Час вокальний талант „Орфея” показати й Україні!”


Львівський чоловічий вокальний гурт „Орфей”, до складу якого тимчасово повернувся співак Павло Табаков, дійшов до півфіналу другого сезону популярного телепроекту каналу СТБ „Україна має талант!”. У п’ятницю, 16 квітня, вечірній прямий ефір, під час якого долю найталановитіших учасників вирішуватимуть голосуванням телеглядачі, розсудить: чи вийдуть хлопці у фінал, а відтак – чи продовжать боротьбу за омріяний мільйон гривень? На розсуд меломанів і всіх цінителів українських талантів акапельний колектив запропонує попурі із найвідоміших арій зі знаменитого французького мюзиклу Notre Dame de Paris, інтерпретовані у доволі оригінальній манері.    
 
На початкових етапах шоу голосисті львівські хлопці підкорили глядачів і зіркове журі проекту у складі Ігоря Кондратюка, Влада Ями та Слави Фролової оригінальною композицією „Ангели і демони”. В акапельному виконанні „Орфея”, одягненого в ряси монахів, меломани розчули у пісні нотки із всесвітньо відомих хітів Digi Digi (Whizzkids), Ameno (Era), Alleluija (G. Hendel), Thriller (M. Jackson) і навіть The show must go on (Queen). Автором концепції і аранжувальником попурі виступив Павло Табаков.
        
         У телешоу „Україна має талант!-2” „Орфей” бере участь у такому складі: Вадим Сухий (бас), Семен Пігура (бас), Андрій Хавунка (баритон), Петро Петрик (баритон), Петро Кукуруза (тенор), Роман Федорів (тенор), Любомир Кончаківський (тенор) і Павло Табаков (тенор). Власне, Павло Табаков сім років був учасником „Орфея”. Об’їздив із хлопцями з концертами чи не всю Європу. Та кілька років тому, перемігши у телепроекті „Шанс” (2005 рік), співак покинув гурт і розпочав сольну пісенну кар’єру. Із тимчасовим поверненням Табакова до „Орфея” у назві колективу з’явилася приставка „+”.  
 
         – Спробувати себе у шоу „Україна має талант!” „Орфей+” вирішив, тому що, за іронією долі, за десять років свого існування колектив набув більшої популярності у Голландії, Франції, Англії, Італії, аніж в рідній Україні… – каже Павло Табаков. – Час вокальний талант гурту показати й Україні! Якщо виграємо мільйон, переконуватиму хлопців, усю суму вкласти у творчість.

Прес-служба Павла Табакова