Павло Табаков представляє романтично-соціальне відео на пісню «Запитай»

У новому кліпі на ліричну пісню «Запитай» Павло Табаков виконує роль оповідача. За чотири хвилини на екрані глядачі ознайомлюються з чотирма життєвими історіями: такі різні, але й водночас такі схожі. Усіх їх об’єднують романтичні рядки із пісні «Запитай»: «Ти далеко, але я з тобою…».

…Дівчина чекає хлопця з армії. Дружина чекає чоловіка-далекобійника із тривалого рейсу. Батьки чекають дочку-студентку, яка навчається у закордонному вузі. А батько із маленькою донею чекають на маму, яка поїхала на заробітки… Усі ці люди чекають на найрідніших і щодня живуть із думкою про скору зустріч з ними. Та, попри відстань, їхні серця промовляють: «Ти далеко, але я з тобою…».

– Кліп “Запитай” – це маленьке кіно, – розповідає співак Павло Табаков. – Щирі людські емоції, переживання, які ми показали у цій відеороботі, – близькі і зрозумілі багатьом. Кожному із нас у своєму житті доводилося проходити випробування відстанню – когось чекати. А хтось і зараз, у цю мить, чекає на когось…

Головну роль у романтичному і водночас соціальному кліпі Павла Табакова «Запитай» зіграв першокласник Дмитрик. А десяток інших ролей дісталися як професійним акторам, так і акторам-аматорам. Зокрема, у відеоролик потрапив справжній солдат – хлопець, який служить в одній із українських військових частин.

Режисером кліпу виступив Тарас Дронь (компанія NORD Production). «У цьому відео на прикладі кількох класичних життєвих історій можна побачити емоційний стан людей, яких роз’єднала відстань, – каже режисер. – А хлопчик, який біжить по полю з летючим змієм і зустрічає несподіваних перехожих, – це наче добра звісточка здалека».


Большую часть времени провожу за рулем, так как занимаюсь перевозками товара. В моей работе очень важно, что бы машина не подвела. http://kfk.net.ua/faw Покупаю только проверенные детали у проверенных источниках. Доволен качеством