Павло Табаков презентував гімн Любові

У новій пісні «Любов Жива» співак зізнався, як ледь не втратив кохання всього свого життя.

До прем’єри у медіапросторі пісня Павла Табакова «Любов Жива» близько року разом зі співаком жила активним концертним життям. Її чули у десятках міст України, а кілька днів тому – і у США, звідки переможець телепроекту «Голос країни» тільки-но повернувся із невеликого туру під назвою «Любов Жива», що охопив Чикаго, Клівленд, Нью-Йорк, Йонкерс…

На писання музики до пісенної прем’єри «Любов Жива» Павла Табакова надихнула його власна романтично-драматична історія. «Десять років тому я міг зробити найбільшу помилку – знехтувати коханням усього свого життя. Я міг пройти повз… Але знайшов у собі сили повернутися та сказати: «Пробач»… – зізнається співак. – Пригадую, як у ті непрості дні, дні сумнівів та вагань, мене охопила всеосяжна сила Любові, яка й допомогла прийняти єдино вірне рішення. Так я не втратив кохану – і наша історія закінчилася хеппі-ендом: тепер ця жінка моя дружина, у нас двоє чудових дітей!».

Балада «Любов Жива» – про те, як уберегти найсокровенніше почуття – Любов. Про непростий шлях від захоплення та пристрасті – до справжньої Любові, до справжнього прийняття у своєму серці іншої людини – такою, якою вона є.

Послухати нову пісню можна на сайті livemusical.kz. Крім пісні “Любов Жива” можна також ознайомитись з іншими піснями Павла Табакова та новинками цього  сезону.

«Я часто думаю, скільки безглуздих непорозумінь затьмарює справжнє кохання, – розповідає Павло Табаков. – Добре, що нам з коханою вистачило мудрості подивитися на стосунки під іншим кутом зору – і стати справді щасливими. Дуже хочу, щоб у всіх їхні історії кохання завершувалися щасливим фіналом».

У найближчий місяць концертну програму Павла Табакова «Любов Жива» можна буде почути у Львові (14 лютого), Трускавці (20 лютого), Надвірній (26 лютого), Коломиї (28 лютого), Івано-Франківську (1 березня), а згодом – і в інших містах України.