Переможець телепроекту «Голос країни» Павло Табаков випустив альбом під лейблом Universal Music

На написання однієї з пісень співака надихнула Діана Арбеніна
У перші дні весни-2013 переможець популярного в Україні телепроекту «Голос країни» Павло Табаков презентує свій новий альбом «Мій світ». Це вже п’ятий за рахунком компакт-диск голосистого співака. «Мій світ» вийшов під лейблом всесвітньовідомої компанії звукозапису Universal Music Group, контракт з якою Табаков підписав менше трьох місяців тому.

Альбом «Мій світ», над яким Павло Табаков працював останні півроку, об’єднав 12 пісень. Це і прем’єри («Ти вільна», «Дякую небесам», «Rock&Love» та інші), і кілька уже відомих треків («Тільки ти моя», «Така зима», «Янголя», «Запитай»). Автором музики до більшості пісень у компакті «Мій світ» виступив сам Табаков. Один з нових творів – «Згадуй» – співак-композитор присвятив рідному місту Львову. А ще одну пісенну новинку – своєму зірковому тренеру Діані Арбеніній. Володар титулу «Голос країни» інтригує: «Хто уважно стежив за другим сезоном проекту «Голос країни», той одразу вирахує пісню, на написання якої мене надихнула робота з Діаною…».

«Я давно закоханий в Україну. І надзвичайно радію, що доля дозволила мені не просто бувати у цій прекрасній країні, а й подарувала можливість працювати з найталановитішими музикантами, – каже генеральний директор ТОВ «Юніверсал Мюзік» Дмитро Коннов. – Зустріч і робота з Павлом Табаковим відкрила мені усю чарівність Львова і Західної України. Я горджуся співпрацею з маестро Табаковим і надіюся, що вона тільки починається. Альбом «Мій світ» створений на рівні найкращих європейських продакшн-стандартів. Мені дуже імпонує манера Павла – емоційно дуже різна і водночас інтелігентна. Впевнений, «Мій світ» розширить кількість прихильників таланту Павла Табакова і на Заході, і на Сході».

У травні Павло Табаков разом зі своєю групою планує дати серію концертів містами Західної та Центральної України на підтримку нового альбому «Мій світ».

www.MusicUkraine.com