Православная Библия для верующего человека

Читання – це справжня радість для людини і можливість дізнатися щось нове і цікаве. Читання християнської літератури – це можливість знайти душевний спокій і опору в складних життєвих ситуаціях. Для таких цілей люди купують Біблію, так як вивчення Святого Письма відкривають нам шлях до віри. Сьогодні не потрібно відвідувати численні магазини з літературою, щоб купити Біблію в Україні потрібно відвідати християнський інтернет-магазин https://bibles.in.ua/ua/. У каталозі представлено широкий асортимент книг за доступною ціною.

Біблія залишається затребуваною в країні через великої кількості віруючих. Якщо людина відвідує Храм Божий, то він зобов’язаний купити Біблію, щоб бути ближче до Всевишнього.

Основні види і розміри Біблії

Люди купують книгу на подарунок або для звичайного читання. Такий подарунок можна подарувати другу, батьку, матері, хрещеника, дітям або дружину.

На сьогоднішній день існує декілька видань:

  • Кишенькові – ці екземпляри призначені для людей, які ведуть активний спосіб життя і не сидять на одному місці. Дуже часто кишенькові книги зручно читати в дорозі.
  • У середній формі – ідеальний варіант для всіх людей, особливо для тієї категорії, хто самостійно вивчає Писання.
  • З великим шрифтом – читати книгу можна в домашній обстановці, особливо без напруги зору.

Форма обкладинок

Обкладинки бувають твердими або м’якими. Найчастіше вони виготовляються з натуральної шкіри і поліуретану. Деякі обкладинки мають спеціальну застібку.

Образи книг можуть бути золотими, писаними або срібними. Такі обкладинки оснащені спеціальними покажчиками для легкого пошуку сторінок.

Якісне виготовлення, плетіння й прикраса Біблії привертає увагу потенційних покупців, які хочуть бути ближче до Бога. На сьогоднішній день приблизно 70-80% населення нашої країни відносять себе до православної конфесії, тому Біблія залишається найбільш затребуваною книгою, яка ніколи не перестане привертати увагу віруючих людей.

Вартість Біблії

Ціна на Святе Письмо ніколи не відрізнялася високими показниками. Це пов’язано з тим, що кожна віруюча людина має право на покупку книги. Остаточна вартість залежить від формату, палітурки, розмірів. Найпростіша Біблія коштує від 150 грн. Більш дорогі варіанти включають в свій склад різнокольорові зображення, шкіряну обкладинку – така книга буде мати ціну від 650 грн і вище.