Презентація нового глянцевого журналу «ANTURAZH»

У Львові вийшов перший номер нового глянцю під назвою «ANTURAZH». Видання містить 52 сторінки і виходитиме щомісяця накладом у 10 тис. примірників.

Левова частина тиражу нового видання розповсюджуватиметься безкоштовно у відпочинково-розважальних закладах, нічних клубах, ресторанах, готелях, автосалони, салонах краси, торгових центрах, фестивалях, конкурсах краси, презентаціях, концертах та інших культурних заходах. Журнал також можна буде придбати у мережі торг-пресі чи передплатити.

Журнал «Anturazh» за словами його видавців, повинен стати першим і єдиним у Львові, якісним глянцевим виданням, яке на своїх сторінках інформуватиме про найцікавіші новини країни та міста, новини у економіці та бізнесі, описуватиме події із життя багатих і знаменитих, відкриватиме читачам усі закулісні та досі невідомі сторони світського і приватного життя українських та зарубіжних зірок, аналізуватиме на своїх сторінках яскраві події у світі спорту та автосвіті.

Родзинкою кожного номеру стане визначення найвпливовіших  людей міста у різних галузях. Особливим подарунком для львівського політичного та шоу-бізнесового бомонду стане присудження, наприкінці кожного року, спеціальних нагород та премій для найяскравіших особистостей         нашого міста із проведенням яскравого нагородження, з червоною доріжкою та лімузинами, у Львівській опері.

Як зазначає директор видання Оксана Родак: «Зі свого боку обіцяємо, що зробимо усе можливе, щоб наш «Anturazh» став цікавим, неповторним та популярним виданням, і зайняв найвищі позиції серед читацької аудиторії Львівщини».

Головний редактор журналу “ANTURAZH” Володимир Місяйло з Групою Вушка:

Львівський дизайнер Назар Хіцяк та відома українська співачка Наталка Карпа: