PRIME TIME – MY PASSION

Ну що ж, нарешті закінчилась робота над нашим довгоочікуваним дебютним відео. Ідея зняти кліп прийшла нам досить давно,але труднощі виникали у виборі синглу, а також і режисера який би міг вдало відтворити на екрані усе те що ми несемо своєю творчістю.
Щодо синглу – то усі однозначно були за композицію My Passion, адже саме вона неодноразово з*являлась у ротаціях на більшості радіостанцій України,а також закордонних інтернет-ресурсів. Із пошуками режисера було важче. Нам потрібна була людина, яка не лише є професіоналом своєї справи, а й з адекватним розумінням естетики нашої групи. Але ця людина таки знайшлась. Режисером було обрано Олександра Денисенка (OLDEN STUDIO), який одразу припав до душі усім нам своїми минулими роботами, і насамперед ідеями відносно сюжету,історії, та баченням концепції нашого відео. Робота над зйомками розпочалася влітку,після того як PRIME TIME приїхав з Болгарії, де приймав участь на одному із фестивалів. У відео роботі приймала участь велика кількість акторів, що збільшує масштабність роботи в сюжтному плані. Тепер черга за усіма нашими прихильниками оцінити це відео.

Особливу подяку хотілось би висловити продюсеру відео (Benedikt Maybash), за грандіозну допомогу, без якої б було неможливо створити усе те що ви побачите.

www.MusicUkraine.com