Продюсерський центр UMMG представив нову артистку – Еріку!

Команда професіоналів об’єднала свої зусилля, щоб на українському музичному олімпі засвітила ще одна зірка – співачка Еріка! Презентація артистки з сольною музичною програмою “З першого погляду!” відбулася15 лютого у ресторані «Панорама», на Шолуденка, 3.

Еріка! – У неї зовнішність Холлі Беррі і приголомшливий голос мулатки. Сталевий хребет і кришталеве серце. Вона блищала в «Американському Шансі» і на «Фабриці». Романтична і зухвала, Еріка вже записала 4 нових хіта і зняла своє дебютне відео на пісню “Не гальмуй!”. І тільки на дебютній презентації, присвяченій Дню всіх закоханих, артистка продемонструвала свій талант і харизму, представила свою команду і свою сольну музичну програму «З першого погляду».

Виступу висхідної зірки передувала невелика прес-конференція, де, крім самої винуватиці заходи, були присутні продюсер артистки, генеральний директор «Русское радио Україна», Сергій Кузін, музичний продюсер Геннадій Пугачов, і велику кількість спеціально запрошених гостей. У свій творчий День народження Еріка приймала поздоровлення і ісренніе побажання від метрів української і російський поп-індустрії, серед яких були: музична наставниця Еріки – чарівна Гайтана, російський цінитель таланту української співачки Сергій Звєрєв, продюсер Юрій Фальоса, Олексій Большой, Генеральний директор «Нового »каналу Ірина Лисенко, діджей радіо« Рокс »Соня Геляс, друзі Еріки по« Фабрик »: брати Борисенко, Артем Мех і Олексій Матіас.

За прес-конференцією послідувала концертна программма – лише живий звук і музиканти на сцені! Музичний склад – це люди з великої літери! Геннадій Пугачов, музичний продюсер, композитор і аранжувальник, що працює в сфері шоу-бізнесу з 1987 р. і який співпрацює з більш, ніж 300 артистами Україні, Росії та СНД; Олександр Могилевський – один з найбільш професійних гітаристів Україні, який зіграв понад 50% репертуару української естради; Микола Кістінев – бас-гітарист, одна з останніх його робіт – у Європі, спільний проект з Еміром Кустуріцею; Олександр Єрмолович – барабанщик, що працює в проекті Олександра Могилевського, і гітарист Олександр Леонов – молодий і перспективний музикант.

Щирі емоції, драйв на сцені, віртуозне володіння голосом, характерне для Еріки, – зробили цей вечір незабутнім для всіх гостей, і для самої Еріки. Над стилем артистки в цей вечір працювали: дизайнер Ольга Вільчинська (TM TRIERA) і Роман Атапін.

«Ми працюємо з абсолютно унікальною людиною і артисткою, і у нас агресивні плани, – каже продюсер Еріки Сергій Кузін (UMMG). – Творча ніша для солістки з такими вокальними даними і такою яскравою зовнішністю вільна, тому ми робимо музику, яка приречена на популярність. Модну, яскраву, молоду й імпульсивну. З Ерікою працює суперпрофесійних команда, і 2011 рік покаже України і Росії нову зірку! »

www.MusicUkraine.com