Проведення корпоративу на теплоході

Корпоративні свята роблять трудові будні більш різноманітними і цікавими. Спільне проведення часу сприяє зміцненню командного духу працівників та усунення дрібних непорозумінь. Варіант проведення такого корпоративу на теплоході дозволить співробітникам поспілкуватися в неформальній, невимушеній обстановці. Такі “вилазка” – гарне рішення і порівняно недороге, щоб забути про офіс і роботу на якийсь час, перенестися в світ захоплюючої подорожі на природі. Для оренди теплоходу можна звернутись до – http://rentflot.ua/

Свято на відкритому повітрі – це оригінально, а тому запам’ятається надовго. Водна стихія справляє позитивний вплив на нервову систему людини, дарує відчуття комфорту, спокою та гарний настрій. Таких тімбілдінг стає більш ефективним, якщо він доповнений релаксуючою дією природної сили.

Плюси проведення свята на воді

Отже, розберемося, які особливості супроводжують свято на воді? Корпоратив на теплоході, на відміну від заходу в лісі або біля річки, має великий плюс – наявність власної кухні, а спільна трапеза є невід’ємною частиною будь-якого колективного свята.

Сучасні теплоходи дозволяють влаштувати грандіозний банкет, улюблений багатьма співробітниками «шведський стіл» або легкий фуршет. До прикладу, річкову прогулянку можна поєднати з обов’язковим річним блюдом – барбекю.

При цьому простір палуби надає широкі можливості для проведення різноманітних та цікавих спортивних змагань.

Але не забуваємо і про безпеку:

Особливу увагу рекомендується приділити безпеці працівників. Так як корпоратив безпосередньо пов’язаний з водою, слід переконатися, що в разі потрапляння працівника за борт буде вжито всіх заходів для його порятунку. Актуальним стане наявність рятувальних жилетів, а також світло відблискуючих смуг на одязі.

На випадок холодного і різкого вітру потрібно теплий одяг, а також аптечка першої медичної допомоги. На борту обов’язково повинен знаходитися кваліфікований лікар – гостя корпоративу може заколихати в дорозі. Дані питання необхідно вирішити до відправлення команди в плавання. Попередня організація заходу стане гарантією безпеки і суттєво підвищить авторитет керівника в очах працівників.

Оформлення судна на корпоратив

До переваг корпоративу відноситься можливість стильно прикрасити судно згідно з тематикою заходу. Багато керівників віддають перевагу фірмовим та корпоративним прикрасам водного транспортного засобу. В даному випадку не тільки працівники переймуться ідеєю приналежності до серйозній фірмі, але і відпочиваючі на березі звернуть увагу на незвичайний катер. Таким чином, в рамках корпоративу буде здійснюватися реклама компанії. Можна оформити судно тематично, наприклад, оригінально виглядає катер, декорований в піратському стилі. Замовте фірмові прапори і кашкети для співробітників, а для веселих і яскравих фотографій – брендовані рятувальні круги, і атмосферність вашого заходу гарантована.