Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club

Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club

“Fashion Club” адрес и контакты:

Адрес: м. Львів, пл. Підкови, 1, Львов Найти на карте
Телефон: (032) 272 88 91, (067) 374 44 91 (резервація)
Полное название: Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club
Еще названия: Фешн клаб
Категории:
 • Ночные клубы Львова
 • Бары & Пабы Львова
 • Рестораны Львова
 • Сайт: http://fashion-club.in
  Время работы: Сніданки: 8:30 – 11:30 Бізнес-ланч: 12:30 – 15:00 Тематичні розважальні програми: з 21:00 Дискотека: з 23:00
  Районы Львова Галицкий район

  Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club

  Заклад розташований в центрі міста Львова, знаходиться на цетральній вулиці, де зосереджені основні визначні пам`ятки культури та заклади преміум класу.

  З 23.00 у клубі щовечора відбуваються дискотеки, вечірки, презентації , та концерти. Також проводяться різножанрові відео перегляди та презентації (відео-проектор з екраном 2,5 на 3 метри, 6 надсучасних плазм.

  Крім того в закладі постійно проходять виступи професійних артистів «в живу». Заклад має професійне обладнаня для проведення таких концертів.

  Дизайн визначається модню салоною тенденцією: у колористиці закладу переважають насичені, темні глибокі тона, та оригінальні візерункі, матеріал – м’якої текстури, на атмосферу впливає стильне освітлення – класика флорентійських кришталевих люстр, у поєднанні з сучасними формами – взагальному останні ноу-хау ар-деко. Біля клубу передбачене місце для парковки на 20 паркувальних місць.

  Клуб співпрацює з всесвітньо відомим брендом Fashion TV, результатом цієї співпраці стала вечірка 1 вересня 2007 – єдина вечірка за участю Fashion TV, у західному регіоні.

  «Fashion Club» позиціонує себе як заклад преміум класу. Сегментом нашого ринку є “золота молодь” і люди віком від 30-45р, стильні та сучасні Заклад обирають для відпочинку VIP-гості м.Львова- Тіматі, Ксенія Собчак, гурт «Блестящие», Илья Олейников, Богдан Бенюк, Дана Нейшенел, Comedy Club UA ,Потап та Настя Каменских, Светлана Лобода,Олег Скрипка та ін.

  У закладі розроблена система лояльності до відвідувачів, яка включає в себе дисконтну програму, анкетування, смс розсилку,нарахування бонусів .

  “Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club” находится по адресу: м. Львів, пл. Підкови, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании “Fashion Club”, оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице “м. Львів, пл. Підкови, 1”! Если Вам нравится “Fashion Club” Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

  Залишити відповідь