Романтична історія Павла Табакова. ІНТЕРВ”Ю

Ось уже декілька місяців нещодавній холостяк Павло Табаков перебуває у новому статусі – одруженого чоловіка. Щоб дізнатися, з чого розпочалася його романтична історія, ми й запросили його поділитися з читачами Абетки кохання частинкою тепер уже сімейної історії.

Познайомився Павло з майбутньою дружиною ще під час участі в телепроекті “Шанс”. Тоді дівчина працювала в команді телеканалу “Інтер”. Як згодом Оля зізналася хлопцеві, це був чи не єдиний за всі десять сезонів “Шансу” раз, коли вона віддала свій голос в смс-голосуванні – зрозуміло, за нього.
Проте справжнє знайомство, за словами співака, відбулося дещо згодом у столичному офісі продюсера Ігоря Кондратюка. Тоді йому терміново був потрібен комп’ютер, а за ним саме в цей час працювала симпатична дівчина. От Павло й вирішив попросити її поступитися йому місцем. Несподівано у них зав’язалася розмова – та й так, що бесіда затяглася на добрих дві години…
Після цього майбутні молодята зустрічалися упродовж двох років. І ще рік просто товаришували: час від часу телефонували один одному, листувалися електронною поштою. Згодом зачастили одне до одного в гості. Павло возив Олю галицькими замками та Карпатськими горами, а вона, натомість, посвячувала його в таємниці природно-архітектурних пам’яток довкола столиці.
Те, що Оля саме та одна-єдина Павло зрозумів за час спілкування, за тим, як проявлялося ставлення один до одного. Та й інтуїція відіграла не останню роль. А взагалі, це називається одним словом – кохання!
Стосовно освідчення, то Павло, як творча та мистецька ососбистість, вирішив бути оригінальним. Адже освідчувався він на… сцені. Це було торік улітку – під час європейського туру чоловічого вокального гурту “Орфей”. Пропозицію руки і серця він робив Олі на очах у численної публіки – під час концерту в храмі одного з французьких містечок. Оля потім жартома сказала: “Не думала, що ти настільки публічна людина, що й освідчуватимешся на публіці…”. Про наміри Павла знали всі: хлопці з “Орфея”, французи-організатори туру… Тільки Оля хіба що інтуїтивно відчувала, яка несподіванка чекає на неї. Вона сиділа в першому ряду, і раптом несподівано (для неї) Павло почав співати пісню “Помолиться за тебя”, яку, власне, присвятив своїй майбутній дружині. Потім він зійшов у зал, опустився на коліно, простягнув перстень і запитав: “Ти будеш моєю дружиною?”. “Так!”, – відповіла Ольга. Вранці наступного дня хлопець поставив Олю перед фактом, коли і де їхнє весілля, мовляв: “Ший сукню”.
Незважаючи на те, що співоча творчість Павла Табакова це доволі активна концертна діяльність, він певен, що зможе поєднати сімейне життя з роботою. Навіть планує записати альбом дитячих пісень та колискових! (до якої б це події? – прим. автора).
Свою кохану дружину співак просто обожнює і переконаний у тому, що вона справжнісінький скарб, який йому поталанило знайти.
Наразі молода сім’я мешкає у столиці. Поки ще невідомо, в якому місті остаточно оселиться сім’я Павла Табакова та киянки Ольги Мурги.
Ми ж бажаємо молодятам розуміння, взаємоповаги та щасливих моментів спільного майбутнього!

Леся КІЧУРА
Фото Руслан КРУТ

Видавнича група Життя
газета «Абетка кохання» №1, 2011
www.MusicLviv.org.ua