Руслана розповіла, що таке справжній екстрім та аргентинське танго

Кілька днів тому Руслана повернулая зі зйомок найекстрімальнішого телепроекту України, що проходили в Аргентині. Співачка поділилася своїми враженнями: «Я обожнюю екстрім. Для мене життя без чергового вибуху адріналіну в крові , не життя. Але я маю на увазі безпечний екстрім. Той, що примушує серце битися швидше, але при цьому не представляє загрози для життя. Я за правильний екстрім! Наприклад це лижі, сноуборд. Це мій улюблений водний скутер. Це катання на конях, на квадрациклах. Завдяки здоровому способу життя і спортивних захопленням,  кожна людина може зробити своє життя яскравішим, цікавішим. І ніякий штучний допінг абсолютно не потрібен».

Незважаючи на гарну фізичну підготовку Руслана все ж таки отримала кілька травм на знімальному майданчику : «Все тіло було в синяках. Дуже боліли ноги. Коли стрибала по гумових колах в басейні, впала і розбила підборіддя. Перед очима пробігли зірочки, але я встала і продовжила стрибати.


Я щодня займаюся у спортзалі. Тому до змагань була готова. Важко було переносити 27-годинний переліт з Києва та аргентинську жару», – розповідає спіачка.

Крім того у Руслани було трохи і вільного часу у місті «попутних вітрів». Співачка встигла познайомитися з місцевими пам’ятками архітектури та неповторним національним колоритом.

«Скуштувала в Буенос-Айресі дуже багато різних страв із м’яса. Дуже смачно. Сходила на вишукану вечерю із танго- шоу. Це щось неймовірне. От де справжні емоції. Цей танець – справжній гімн коханню. Ось де кожна жінка стає темдітною, ніжною, а чоловік стає чоловіком.

Насправді, найтемпераментніший і найромантичніший танець у світі — танго — аргентинці танцюють просто на вулиці. Тому «танго-шоу» можна побачити скрізь. А головне там зараз літо!Так чудово. Досить часто місцеві вузькі вулочки нагадували моє рідне місто- Львів. Буенос-Айрес – дуже гарне місто, із своїм характером та неповторною атмосферою свята. Обов’язково повернуся туди ще».

    navsi100.com