Руслана зняла новий відеоролик проти рабства

Українська співачка Руслана за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні зняла новий соціальний відеоролик проти торгівлі людьми.Щоб привернути більше уваги до проблеми торгівлі людьми співачка вирішила особисто знятися в соціальному ролику і оголосити цифри, які сьогодні визначають масштаби рабства ХХІ століття.

За даними ООН понад 12 мільйонів людей в усьому світі перебувають у рабстві. Близько 800 тисяч осіб щорічно продають в чужі країни для примусових робіт. 80% жертв сучасного рабства складають жінки, кожна друга з яких неповнолітня.

Сексуальна експлуатація жінок і дітей досягла величезних масштабів, склавши 79% всього обсягу трафікінгу. За даними Інтерполу, торгівля людьми щорічно приносить злочинцям близько $ 19 млрд.

“Проблема торгівлі людьми потребує пильної уваги з боку суспільства. І саме за допомогою публічних кампаній можна домогтися успіху в подоланні цього ганебного явища. Я закликаю всіх не залишатися байдужими до нашого сьогодення і звернути свою увагу на причини і джерела сучасного рабства заради власної безпеки і безпеки своїх близьких “, – зазначила Руслана.

***

У 2004-2005 роках Руслана отримала повноваження Посла Доброї Волі UNICEF й ініціювала активну діяльність, спрямовану на боротьбу з работоргівлею. Для втілення в життя кампанії Not for Sale Руслана об’єднує зусилля з UN Global Initiative to Fight Human Trafficking (UN GIFT), Vital Voices і Європейським Союзом теле-і радіокомпаній (European Broadcasting Union), які виступають в якості партнерів проекту.

У 2006 році українські телеканали транслюють серію соціальних роликів за участю Руслани, знятих у рамках діяльності кампанії.

Пізніше на Віденському Форумі, ініційованому Комітетом Організації Об’єднаних Націй по боротьбі з обігом наркотиків та злочинністю, Руслана презентує сингл Not For Sale, визнаний ООН гімном боротьби з сучасним рабством.

Боротьбу з торгівлею людьми присвятили себе перші леді й впливові жінки з різних країн світу, зокрема Йоланта Квасневська (Польща), Гілларі Клінтон (США), Карла Бруні-Саркозі (Франція), Вероніка Ларіо-Берлусконі (Італія), Мехрібан Алієва (Азербайджан ), Сюзан Мубарак (Єгипет), а також відомі особистості, серед яких Рікі Мартін (США), Валерія (Росія), Нелі Фуртадо (США), Емма Томпсон.

ua.korrespondent.net navsi100.com