Руслані не подобається, що політики лізуть до “Євробачення”

Про це вона розповіла на зйомках нового комедійного шоу “Бігуді” у столичному розважальному комплексі “Арена”.

“Я не хочу нічого аналізувати з приводу конкурсантів. Кого б не вибрали, я його підтримаю. Але зараз я в це не лізу. Мені не подобається, що до “Євробачення” лізуть політики і висловлюють свою позитивну або негативну думку, тим самим ні краплі не міняючи назрілу скандальну ситуацію. Це справа музичних продюсерів. Для політиків це дуже дешевий хід – примазатися до гучної події, попіаритися перед камерами. Але жоден з них не дістане зі своєї кишені грошей і не профінансує поїздку кандидата”, – вважає вона.

Співачка зізналася, що якби її думка враховувалася при виборі кандидата, вона б віддала свій голос за молодого виконавця. Називати прізвища співаків, які їй імпонують серед цьогорічних конкурсантів, Руслана відмовилась.

Вона також розповіла про свого чоловіка і свій спокійний характер.

“Люблю гарно виглядати, бо хочу усім подобатися, – сказала співачка. – Але цього не пишіть. У мене дуже ревнивий чоловік. Прийду додому, а він спитає, що це я наговорила і до чого опустилася. Я скандалити не люблю. Сварилася тільки п’ять разів у житті. І то з чужими людьми. Один раз через холодну гримерку, ще якось – через те, що чай не принесли перед концертом”.

Руслана сіла за один столик з боксером Володимиром Вірчісом. Разом з ним вона місяць жила в Аргентині, беручи участь у зйомках телешоу “БУМ”.

“Як я за тобою скучила, дружище”, – сказала, обіймаючи боксера.

На камери боксер і співачка почали мірятися мускулами і обійматися.

У березні 2006-го Руслану обрали депутатом до Верховної ради за списками партії “Наша Україна”. Але незабаром вона відмовилася від свого мандату.

Українська зірка перемогла на пісенному конкурсі “Євробачення-2004”.

gazeta.ua
navsi100.com