Що думає Zоряна про Помаранчеву революцію?

Із нагоди 5-ої річниці початку Помаранчевої революції “Львівська газета” провела опитування і поцікавилась думкою солістки групи “Zоряна” з цього приводу.

Не святкувала річниці, хоча визнаю – це була історична подія, я б сказала – революція в свідомості людей. Насамперед, це була колосальна згуртованість! Переживала за близьку мені людини, бо вона поїхала в Київ на Майдан Незалежності в числі перших. Тому було реально страшно! А я мала виступати біля Оперного, та люди, які організовували концерт були не кваліфіковані в своїй справі, був бардак повний. Звичайно, в цей момент я була з усіма людьми, які вийшли на вулиці, щоб почався новий етап розвитку в Україні.

Чи зараз заангажована? Абсолютно ні! До речі, коли був карантин, я нарешті мала час подивитись ТВ і… Думаю, кожен знає, що я далі мала б сказати. Стільки політреклами! Тому тепер дивлюсь програми по супутниковому телебаченню.

Кожен має свою думку, позицію. Радити людям – це невдячна справа. Думаю, просто потрібно починати з себе! Творити своє життя так, щоб не було стидно, бути позитивно налаштованим та посміхатись. А ще приємно, що наше покоління вже мислить інакше, зникають совдепівські стереотипи. Головне, щоб ми були хорошим прикладом для наступних поколінь! А політика – це заплутана справа .

Опитувала Оксана Жила, “Львівська газета”, www.gazeta.lviv.ua