Щоб потрапити на виступи Софії Федини та фольк-гурту КЕРМЕШ треба приходити за годину-дві до початку!

Різдвяний фестиваль “Велика Коляда”: Щоб потрапити на виступи Софії Федини та фольк-гурту КЕРМЕШ треба приходити за годину-дві до початку!

Відкриттям ХІІ щорічного Різдвяного фестивалю “Велика коляда” став результат творчої співпраці відомої львівської співачки Софії Федини та молодого, проте вже досвідченого фольк-гурту КЕРМЕШ. Софія Федина вже кілька років поспіль збирає аншлаги на “Великій коляді”, кожного разу представляючи нову і неповторну програму колядок. Вона одна з дуже небагатьох, хто вміє через акапельний спів дістатися до сердець і душ людей, і слухаючи коляди у її виконанні збуваєш про час. Цього року співачка представила нову програму лемківських колядок разом з гуртом КЕРМЕШ. Нагадаю, що цьогоріч Велика коляда є лемківською, а Софія Федина сама лемкиня, тому ці коляди є їй найріднішими, й окрім того КЕРМЕШ у перекладі з лемківської означає “свято”. 14 січня відбувся сольний виступ Софії Федини та гурту КЕРМЕШ на “Великій коляді” і після кожної з колядок публіка скандувала “Браво”, а після останньої коляди, яку заспівав увесь люди в Домініканському соборі, їх ще довго не відпускали зі сцени.
– Я дуже хотіла потрапити саме на концерт Софії Федини – розповідає відвідувачка концерту Наталя Назар. Але щоб мати змогу зайняти місце, треба приходити за дві- півтори години, оскільки спів Софії Федини шанує дуже багато львів’ян. Нова програма разом з гуртом КЕРМЕШ мене вразила – це абсолютно новий підхід і нове опрацювання колядок. Такого у Львові не робив ніхто. Можу описати це так – Різдвяна містерія, яка заворожує і не відпускає.

23 січня Софія Федина та гурт КЕРМЕШ виступлять в рамках ІІ гала-концерту Великої коляди за участі фольклорних та інструментальних колективів, початок о 17.00, а також 30 січня на заключному гала-концерті Великої Коляди. Не проґавте!
Софія Федина – Ми з Колядою