ШОК! Українська співачка потрапила в аварію біля обриву над рікою (ФОТО)

Bentley з українською співачкою мало не впав з мосту в річку

Екс-солістка групи «Тріши», а тепер сольна співачка Ляна Новак потрапила в ДТП. На щастя, в автомобільній аварії ніхто не постраждав, сама артистка відбулася легкими забоями.

Як розповіла Ляна, інцидент стався на минулих вихідних близько 21:00, коли вона їхала в гості до друзів на відпочинок до високогірного озера Синевир. Через поганий стан дороги, а також через нерозчищений на ній снігу, машину, якою керував чоловік Ляни, сильно занесло на мосту. Після цього автомобіль врізався в стовп і тільки завдяки натягнутим по краю дороги тросах зупинився.

Щоб допомогти співачці і її чоловіку, зупинилося близько десятка водіїв. Незважаючи на пізній час, загальними зусиллями вдалося розшукати водія вантажівки, який допоміг витягнути автомобіль на дорогу. До слова, для порятунку автомобіля водіям знадобилося близько години – витягнути Bentley вагою майже 3 тонни виявилося не такою вже легкою завданням.

За словами місцевих жителів, на цьому відрізку дороги досить часто трапляються аварії, причому в більшості випадків вони закінчуються вельми серйозними наслідками. Можливо, провиною всьому зловісну назву річки, над якою на 40-метровій висоті розташований даний міст – Чорна ріка.

Через неприємного інциденту на дорозі, замість відпочинку Ляна Новак відправилася в лікарню, де за наполяганням лікарів пробула до ранку. На даний момент, як каже сама співачка, вона відчуває себе чудово і готова приступити до роботи, підтвердженням чому є сьогоднішня презентація її нової пісні «Безоружная».

www.MusicUkraine.com