Скрипковий рок-н-рол від Назара Савка

20 квітня у театрі ім. Марії Заньковецької Назар Савко презентує свою нову програму «Скрипковий ро-н-рол», де представить на огляд публіки старі знані хіти і композиції, котрі окрім студії, ще не звучали ніде. Отже про «Скрипковий рок-н-рол» ми сьогодні поспілкуємось з Назарієм.

«Скрипковий рок-н-рол» – це ода Олегу Скрипці, котру ти з учасниками Вашої команди співали на «голосі країни». Чому саме таку назву ти обрав для свого сольника.
Це швидше не «ода», а така собі історія про те , як я і кожен з нашої команди прийшов на «Голос країни». Можна сказати автобіографічна пісня кожного учасника і мене зокрема. У мене спонтанно вийшло написати цю пісню і я дуже радий, що її пустили в ефір. Чому я назвав так свій концерт? Тому, що моє життя змінив «Голос країни», змінив той «Скрипковий рок-н-рол», мені тренер допоміг розкритись з іншої сторони. Тепер я маю можливість більше спілкуватись зі своєю публікою, я маю, що їм сказати, я творю нові пісні і хочу аби їх слухали. І ще одним аргументом до цієї назви стало те, що я запросив на концерт, своїх колег по команді Олега Скрипки Ігора Петрова, Олесю Киричук і Василя Жадана. І ми точно на концерті , як і тоді разом заспіваємо цю пісню, адже їх життя змінилось так само як і моє. Тому приходьте 20 квітня у театр ім..М.Заньковецької на 18.00.

Свого тренера, Олега Скрипку, запросиш на концерт?
Без сумнівів запрошу, але з сумнівами щодо того, що він приїде. Розумієте Олег Скрипка, це не просто імя, це шалений трудоголік у якого справді розписані не просто дні, а й цілі місяці наперед. Він не втомлюється ніколи. Окрім того, що він був для нас тренером на «голосі»,робив з нами репетиції, навчав, він встиг туром обїхати Україну, постійно кудись літати на якісь записи, виступи, а ще у нього було купа інтерв’ю і фото сесій. Надіюсь, що його графіки співпадуть з моїми і він з гордість подивиться на своїх підопічних 20 квітня у мене на концерті.

Ішли чутки, що ми знову побачимо «нового» Савка?
Нового? (сміється) а їх багато? Розумієте, я в першу чергу артист. В мене є свої образи, котрі я несу зі сцени, але розумієте, ті образи, це не вигадані історії, це, як частинки мене. Колись я був ліриком, потім публіка побачила мене запальним дратвовим хлопцем, що буде далі?… Поживемо побачимо. Я намагаюсь і далі експериментувати, адже, коли ти постійно одинаковий, ти швидко набриднеш публіці. А я не хочу набридати своїй публіці. Я хочу її тішити новими піснями і проектами. А на концерті я хочу показати себе і ліриком і рокером і навіть згадати свої «класичне» минуле, хочу заспівати в дуеті з прекрасним оперним колективом «тенорс бельканто», і звичайно запальним рокенрольщиком.

Вже давно ходять чутки про твій акустичний альбом. Чому ти його не випускаєш, адже робота, як мені відомо, над ним вже закінчилась.
Я навіть не знаю, як Вам це пояснити. Розумієте, я дуже скрупульозно і критично відношусь до своєї творчості. Тому у мене займає багато часу студійна робота. Цей альбом справді вже готовий, але мені здається ще не час його випускати, хоча кілька композицій під гітари та рояль Ви почуєте від мене на концерті, а сам альбом, хай ще настоїться, як добре вино. А ось пісні , які я вибрав для концерту, надіюсь, що заглянуть у Ваші потаємні куточки душі і залишать там свій слід. Бо цю музику потрібно слухати саме серцем, а не вушками.

Що чекати нового від Назара Савка у майбутньому?
Музики і пісень – це точно))). Що буде далі, я не знаю. В мене немає далекоглядних планів. Зараз ми працюємо над сольним концертом. Для мене та моєї команди це дуже важлива подія, котру ми чекаємо з нетерпінням. А що буде далі? Життя покаже. В голові є мрії, на студії є нові напрацювання, є, звичайно, заплановані концерти і проекти, але це все буде після концерту в театрі Марії Заньковецької 20 квітня. Я запрошую Вас всіх на свій «Скрипковий рок-н-рол» і постараюсь подарувати Вам якомога більше гарних емоцій і якісної музики.

www.MusicUkraine.com