Слова Шевченка звучатимуть в акустичній обробці

В інтернеті запустився конкурс «Ше.Пісня» на краще виконання пісні в акустиці на слова Шевченка. Участь у конкурсі може взяти будь-який виконавець, який покладе слова Тараса Шевченка на музику.

Прийом заявок від музикантів відбуватиметься до 29 лютого.

Відбиратимуться найкращі пісні конкурсною комісією, куди входить Сергій Василюк (лідер гурту «Тінь Сонця»), Віталік Калініченко (лідер гурту «ВЕРЕМІЙ»), Ярослав Джусь (лідер «Шпилястих Кобзарів») та інші музиканти.

За умовами конкурсу, в ньому можуть взяти участь акустичні виконавці. Не розглядаються заявки стилю поп та естради. Для акомпанування текстів Шевченка можна використовувати лише акустичні інструменти.

Для участі у конкурсі свої заявки надсилати можна за цією гул-формою

https://docs.google.com/forms/d/1laVmJzvtYpcHrS0Mz09l3UFL7VFkL21Qk3jhNrBj3K0/edit?usp=forms_home&ths=true

Запис треку може бути як аматорський, так і професійний, навіть у відео форматі живого виконання. Якщо трек не записаний у гарній студійній якості, організатори сприяють запису пісні.

До фіналу дійдуть 10 учасників, які увійдуть до збірника акустичних пісень – CD-формату. Ці диски будуть розіслані на всі державні радіостанції країни. П’ятеро найкращих виконавців візьмуть участь у фінальному гала-концерті та нагородженні статуеткою та дипломами у ресторані Шевченко 9 березня. Організатори частково покривають добирання іногородніх учасників та харчування.

Організатор ресторан «Шевченко» та фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest.