Софія Федина долучилася до участі у благодійному аукціоні КУПИ ЛЮДИНУ

Співачка та телеведуча Софія Федина долучилася до участі у благодійному аукціоні КУПИ ЛЮДИНУ.
Беручи участь цьому аукціоні, ви можете купити можливість зустрічі з Софією Фединою, і водночас допомогти дітям, хворим на рак.

http://vk.com/id65738097
Аукціон має на меті допомогти онкохворим дітям. Перший такий аукціон проводився до дня св.Миколая, але, як ви розумієте, наша допомога дітям потрібна завжди!!! Завдяки успішністі першого аукціону вдруге у Львові, завдяки нашій акції, ви матимете змогу придбати те, що навряд чи колись придбали б собі у повсякденному житті. Ми пропонуємо вам купити прогулянку з тією людиною, яка вам сподобалась.
******************************************
Суть аукціону така: в групі – http://vk.com/id65738097 – є два альбоми, в одному знаходяться фотографії дівчат, в іншому – хлопців. Фотографія буде являти собою персону “лота”. Під фото знаходиться посилання на його чи її анкету. Стартова ціна – 10 грн. Збільшувати ціну можна щонайменше на 1 грн., Максимальне збільшення ціни лоту – 10 грн.
Пам”ятайте, що Ви “купуєте” не людину, а лише можливість піти на прогулянку з нею, і своєю участю в цій акції ви допоможете дітям, котрі помирають від раку…

аукціон триває до 13 лютого 22:00