Софія Федина виступила на святі Івана Купала у Перемишлі, Польща

Це захід під відкритим небом, спрямований на пропагування культурної спадщини прикордонної карпатської зони через культивування стародавніх народних обрядів, що підкреслюють багатство регіонів, глибину духовності, а також проникнення впливів спілкування декількох культур на території Підкарпаття, котра невід’ємно вмалювалась в краєвид Перемишля і вже 12 раз відбулося в живописній долині звивини ріки Сян, біля готелю «Ґромада» 10липня 2010 р.
У програмі передбачено мистецькі заняття, ярмарок народної творчості, презентацію традиційних страв української кухні, концерти вокальних і танцювальних колективів з Польщі та України. У «Ніч на Івана Купала», без сумнівів, не може забракнути традиційного обряду «купальської містерії», що символізує свято трьох стихії та однієї музи – вогню, води, повітря і кохання.
У програмі крім Софії Федини взяли також участь гурти ShockolaD та Ruch
Це насправді було дивовижне і неповторне дійство,- розповідає Софія Федина. Концерт і забава це звичайно чудово, проте найбільш вражння на мене справило відтворення Купальського обряду, який представили учасники Спілки Української Молоді Острога та Перемишля. Звучали зовсім невідомі староукраїнські купальські пісні, водили хороводи, дівчата спускали вінки на воду, а хлопці один поперед одного намагалися їх вловити, борючись із швидкою течією…