Сина Ірини Федишин хрестили у гетьманських шатах (ФОТО)

Від хрещеного тата маля «зафасувало» золотий «дурачок».
Співачка Ірина Федишин і її чоловік та продюсер Віталій Човник похрестили свого первістка. Назвали Юрком. Аби рідні не обговорювали імені хлопчика, зіркове подружжя до останнього тримало його в таємниці.

Хрестили Юрчика у церкві Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові. Дитяті у той день ще не було й місяця. І гості, і навіть священик – отець Орест Фредина, який проводив обряд хрещення, дивувалися із вбрання маляти. Щасливі батьки одягли своє чадо у вишиванку, сині шаровари та крайку. Образ справжнього українця довершувала гетьманська шапка. Тож ще на хрестинах малий Юрко отримав прізвисько Гетьман. “Тепер, коли рідні чи друзі телефонують, запитують: “Як там ваш гетьман поживає?” – усміхається Ірина Федишин.
У день своїх хрестин синок Ірини Федишин поводився як ніколи спокійно – тільки те й робив, що спав. Тож його батьки могли на славу погуляти з друзями та рідними. Забава відбувалася в готельно-ресторанному комплексі неподалік Львова. Компанію рідним та друзям сімейства Федишин-Човник склали імениті артисти – Павло Табаков, Андрій Заліско, Наталка Карпа та Андрій Бакун. Завдяки їм хрестини перетворилися на справжнісінький концерт. Заспівала для гостей і сама Іра.

На око, каже Федишин, малюкові надарували грам із 300 золота: ланцюжки, медальйончики… Найбільше виділився хрещений тато дитини – пан Юрій, дядько Віталія Човника. Він подарував своєму похреснику золотий “дурачок” італійської фірми. “Наскільки знаю, такі “дурачки” в Україні має лише з десяток дітлахів”, – зауважує Ірина.

На дев’ятий день після пологів Федишин уже виступала. На початку липня на зіркову матусю чекають концерти у Старому Самборі, Вінниці, Києві…
Також пресс-служба повідомляє найближчий графік концертів Ірини:
2 липня – м. Львів, закрита вечірка
7 липня – м. Старий Самбір, стадіон
8 липня – м. Трускавець
10 липня – м. Львів, площа Ринок
11 липня – м. Київ
12 липня – м. Вінниця
23 липня – м. Тернопіль, закрита вечірка
30 липня – містечко Новий Калинів
30 липня – м. Львів, закрита вечірка
31 липня – містечко Волсвин, площа ВічеваГалина ГУЗЬО. ВЗ
www.MusicUkraine.com