Тарас Химич вислав Андріану до Сибіру!

Співачка Андріана знайшла в себе польське коріння, за що була заарештована прямо в центрі Львова. Тепер їй доведеться доживати свої дні в Сибіру.

Мова йде про новий фільм Тараса Химича «Золотий Вересень. Хроніки Галичини 1939-1941 років». У документальній стрічці, яку створюються у стилі каналу Discovery, спробують показати Україну, зокрема Галичину, в період Українських визвольних змагань. Фільм ґрунтується на спогадах очевидців тих подій.

«Коли ми підбирали персонажів, то, думаючи про молоду польську дівчину, яку у кінці кінців вишлють до Сибіру, я одразу згадав про співачку Андріану, – каже режисер фільму Тарас Химич. – У її зовнішності і манерах є щось таке, польське…»

Митець зауважив, що під час зйомок приглядався до Андріани і тепер міркує над тим, щоб задіяти її не в епізодичній ролі. «Можливо, спробуємо попрацювати з Андріаною у якихось більших проектах. У неї дуже яскрава зовнішність і великий потенціал. Може, вона й поп-співачка, але вона точно творча особистість!» – каже Химич.

«Ми одразу погодилися! – розповідає загримована під львівську панночку 30-х років Андріана. – Знаєте, усі творчі люди прагнуть спробувати себе у різних напрямках. Зізнаюся, кіно – моя давня мрія! Мені тут все дуже подобається!»

До слова, родичів Андріани свого часу також було депортовано. Тож тема поламаних доль і справжніх трагедій в українських сім’ях дуже близька співачці.

За словами творців «Золотого Вересня» прем’єру фільму планують на кінець червня. Її присвятять річниці початку Другої світової війни.